POZVÁNKA: POLEMIC SE PO ROCE VRÁTÍ DO LUCERNA MUSIC BARU

Polemic

Slovenská ska-reggae kapela Polemic brázdí pódia už dlouhých 27 let, během kterých si vytvořila věrné publikum na Slovensku a v České republice. V úterý 15. listopadu se po roce vrátí do pražského Lucerna Music Baru s aktuálním hitem Tancuj.

Písnička Tancuj se stala během letošního léta novým koncertním hitem Polemicu. Na letních festivalech kapela průběžně natáčela video k Tancuj, ve kterém zvěčnili taneční kreace svých fanoušků. Odvahu natočit se před stěnou s logem kapely v sobě našli pankáči, zamilované páry i matky s dětmi. Autory námětu jsou členové Polemicu, režie se ujal úspěšný filmař Marek Mackovič.

„Klip má dvě linie. První je o lásce k tanci. Lidé to u našeho provizorního tancomatu, který jsme na festivalech postavili, dokazují svojí originalitou a speciálními kreacemi. Druhá linie ukazuje, co zažívá Polemic celé léto. Cestování, festivaly, slunce, koncertování a v neposlední řadě tanec, který je vlastně se vším spojený,“ řekl kytarista a zpěvák Polemicu Michal „Mickey Mouse“ Novácky.

Zatím poslední, v pořadí již sedmé, řadové album Polemic Hey! Ba-Ba-Re-Bop vyšlo v dubnu 2013. Jako hosté se na desce objevili Palo Habera, Matěj Ruppert, Lenka Dusilová, Katka Knechtová a další.


Vstupenky jsou v prodeji za 200 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě 250 Kč.


Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/685189401633343/
Ticket link: https://www.musicbar.cz/program/polemic/
Video Tancuj: https://www.youtube.com/watch?v=tUrt-vQZ4DE

www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.instagram.com/lucernamusicbar
www.twitter.com/lucernamusicbar

www.polemic.sk
www.facebook.com/POLEMIC.official

2013_Polemic_1_WEB
Polemic