POZVÁNKA: ALBOROSIE VYSTOUPÍ UŽ ZÍTRA V LUCERNA MUSIC BARU

Už ve čtvrtek 3. listopadu se čeští reggae fanoušci dočkají další světové hvězdy. Do Prahy se po šesti letech vrátí italský Alborosie. V pražském Lucerna Music Baru představí aktuální album Freedom & Fyah.

161103lmb

Alberto D’Ascola se narodil 4. července 1977 na Sicílii. Jeho aktivní léta v reggae začaly už v patnácti letech. Osm let poté se rozhodl odstěhovat na Jamajku, aby se mohl učit a být blíže k samotným kořenům reggae a rastafariánům. Dnes je Alborosie jedním z nejrespektovanějších hlasů reggae, co jsme kdy v Evropě měli. Úzce spolupracuje například s Gentlemanem nebo Ky-Mani Marleym. Na jeho dvoualbu duetů Alborosie & Friends se objevují dále David Hinds ze Steel Pulse, Sizzla Kalonji, Busy Signal, Horace Andy a další. Novinku Freedom & Fyah vydal Alborosie letos na jaře. Deska obsahuje 12 tracků a hostují na ní Ky-Mani Marley, Roots Radics a další.

Alborosie_Book_cvr

Alborosie dnes patří do první ligy nejen v Evropě, ale cestuje po celém světě, kde vystupuje jako headliner mnoha velkých festivalů. Do intimnějšího prostředí pražského Lucerna Music Baru se vrátí po šesti letech.

alborosie-2016

Vstupenky jsou v předprodeji do 3. 11. 19:00 za 550 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě 700 Kč.


Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/1732538250341169/

Ticket link: https://www.musicbar.cz/program/alborosie-shengen-clan-itjam/


VIDEA:

https://www.youtube.com/watch?v=w0c_dv0TUmU
https://www.youtube.com/watch?v=4Ois3zB7SJ4
https://www.youtube.com/watch?v=vbDSTC6yBnc
https://www.youtube.com/watch?v=AqqbFDpyHgc


www.musicbar.cz
www.facebook.com/lucernamusicbar
www.instagram.com/lucernamusicbar
www.twitter.com/lucernamusicbar