Muzikum Fest 2017
19. 5. 2017 – Letiště Jindřichův Hradec


Selector Boldrik, člen Sklizeň crew, vystupuje jednak samostatně, také jako koncertní selector mnoha českých reggae zpěváků. Za léta svého působení kryl záda snad všem zásadním jménům scény. Velmi často doprovází např. MesenJaha.

Trio Vůdůkrů ve složení Selector Boldrik, MC Mona (monostereo a the Viteals) a Emsa ze zaniklých Bow Wave, které můžete znát díky hitům jako Pašerák nebo Město v mlze vás určitě zvedne z laviček.

Dalšího MC jste mohli potkat například na projektu Sklizeň 2016 nebo jako člena Jah Army Sound systemu. Mista Deck se objeví znova a vy si ho zaručeně nenechte ujít!

Colectiv. Rodák ze Sokolova trvale žijící v Českých Budějovicích, všem ukázal že i reggae a dancehall jdou zpívat v českém jazyce. Na festival přiveze svoje debutové album.

A ano, ona zmíněná ikona aktuálního reggae, MessenJah, zde samozřejmě nesmí chybět. O čem by pak ten den byl? Reggae a dancehall poselství z Prahy se na vás už chystá.

Novodobá česká sociálni satira Urban Robot vtipně a často rýpavě poukazující na problémy a hrozby dnešní společnosti vás začlení do svých rytmů a donutí vás se ke konci večera aspoň malinko zamyslet nad dnešním světem, společností apod.

A nyní k vrcholu pátku, kterým bychom označili vystoupení jednoho z neznámějších jmen české reggae scény Mr. Cocomana. Ten často vystupuje společně se zde již dvakrát zmíněným MessenJahem, například v projektu Nevereš, kam do trojice patří i  Dr. Kary. Hradeckým letištěm se požene refrén Jedna láska a svět, který nedostanete z hlavy ani druhý den ráno.

Jak sami vidíte pátek je plný reggae a dancehallu což zaručuje skvělou a pohodovou atmosféru.
Start programu je v 19:00 hodin.


fb událost: https://www.facebook.com/events/637960389731075/


S využitím zdroje http://www.magazinkulturak.cz/hradec-ozije-rytmem-reggae-a-je-na-co-se-tesit/