Zion Train v příštím roce oslaví své třicetiny! Ale každý z téměř 2500 koncertů, které dosud odehráli, byl parádní oslavou. Jedna taková se chystá také 14. září do Futurum Music Baru. Vstupenky za 330 Kč + poplatky budou ke koupi od 4.5. na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 390 Kč.

Woodstock (Polsko), Madasound (Martinique), Fusion Festival (Německo), Sierra Nevada World Music Festival (USA), Rototom Sunsplash (Itálie/Španělsko), Outlook (Chorvatsko), Boomtown (VB), Glastonbury Festival (VB) 14krát, Seasplash Festival (Chorvatsko), Bababoom Festival (Itálie), Wickerman Festival (VB), Reggae Geel (Belgie), Universo Parallelo (Brazílie), Reggae Sun Ska (Francie), Ostrada Reggae Festival (Polsko), Planet Festival (ČR), Asigiri Jam (Japonsko), Woodstock Festival (Polsko), Sziget (Maďarsko), Exit (Srbsko), Bielawa (Polsko), Solipse (Zambie), Universo Parallelo (Brazílie), a Rainbow Serpent (Austrálie)… to je jen malý výčet z neuvěřitelné řady koncertů, které Zion Train odehráli.


Zion Train je jedna z nejunikátnějších a naživo nejzábavnějších dubových kapel na planetě. Využití dynamického dubového míchání, živého hraní na akustické nástroje a zapojení výjimečných zpěváků činí ze Zion Train jedinečný koncertní zážitek.  Zion Train vlastní a používají svůj Abassi Sound System a řídí své nezávislé gramofonové labely Universal Egg a Deep Root.


David Urban z pořadatelské agentury D Smack U dodává:
„Mám je stále v oblibě. V listopadu to bude 22 let co zde byli poprvé. Tehdy ještě s Molarou. Byl to klasicky DIY koncert neb agentura jsem byl pouze já a i na místě jsem se staral o všechno sám. Ségra se připojila tak o půl roku později. Do Roxy se musel tehdy objednat zvuk a světla, neb to co tam bylo, stálo za vyliž prdel. Autobus kapely parkoval před Roxy bez jakehokoliv povolení. O nějakém záboru a povolení jsme nic netušili. Koncert začínal v 23:00. V pět ráno jsem byl doma jak na koni. Slušná kalba. Kapela hrála za astronomických 400 liber 😉 Do Futura v září zajdu rád.“

… a my samozřejmě také  🙂


Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/172219379970611/?fref=ts
Přímý link na vstupenky: https://goout.net/cs/listky/zion-train/npeb/


Více info:
www.wobblyweb.com
www.facebook.com/ZionTrainInDub w
ww.futurum.musicbar.cz

www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion