Regałowisko Bielawa Reggae Festival 2017

Regałowisko Bielawa Reggae Festival je jedním z největších reggae festivalů v Polsku. Koná se pravidelně od roku 1999. Je to nejstarší polský open air reggae festival.
Pouhých 30 kilometrů od hranice s Českou republikou!

Letos se bude konat v termínu 17. – 19. srpna 2017.

Jednou z největších výhod Regałowiska je místo konání – akce probíhá v Bielawie, pod úpatím Sovích hor u umělé vodní nádrže, která je na území rekreačního střediska Sudety. Třídenní zábava plná koncertů nejen polských hudebníků, ale i zahraničních reggae hvězd láká každý rok v srpnu velké množství fanoušků z celého Polska i ze zahraničí. Díky tomu je Bielavský festival vysněným zakončením léta, vrcholným zážitkem dovolené a ideální příležitostí strávit nezapomenutelné chvíle v krásném prostředí za zvuků skvělé hudby. Festival Regałowisko je místem pro celou rodinu. Velcí i malí zde najdou vše potřebné, aby příjemně strávili svůj volný čas. Pláž, molo, lodičky I šlapadla. Na ostrově jsou pak přístřešky a ohniště – ideální místo pro rodinné grilování. Poblíž je I venkovní posilovna a dětské hřiště. Celý areál i toalety jsou bezbariérové.


Lístky můžete koupit zde:

EkoBilet: htps://ekobilet.pl/mokis-bielawa/festiwal-regalowisko-2017-18125/191735-bilety-na-koncert
TicketPro: http://www.ticketpro.pl/jnp/festiwale/1561575-regalowisko-bielawa-reggae-festival.html

Permanentky jsou k zakoupení v obchodech Empik, Saturn a Media Markt na území celého Polska. V Bielawie můžete lístky koupit v „Miejskim Ośrodku Kultury i Sztuki” (Městské kulturní centrum)a „Centrum Informacji Turystycznej” (Infocentrum).


fb událost: https://www.facebook.com/events/622545267955445/
Přidej si nás na facebook:
https://www.facebook.com/regalowisko
Přidej se do skupiny na fb: https://www.facebook.com/groups/regalowisko