Projekt Urban Robot určitě nemusíme nikomu představovat, Dnes má premiéru video k songu Underground, ve kterém se představil i slovenský raper Zverina. Reggae.cz nesmělo u natáčení chybět a samozřejmě jsme se kluků zeptali co a jak.

Jaké bylo natáčení se Zverinou?

Natáčení probíhalo během jednoho dne v klubu District X a přilehlém okolí. Přišli nás podpořit kamarádi i fanoušci, atmosféra v klubu a na zahrádce byla pohodová, žádné velké stresy, jak to na natáčení bývá. Něco jsme připravili předem, zbytek improvizovali na místě. Raazyph si odnesl pár odřenin a pohmožděnin z pádu na skejtu, který jsme ve videu chtěli mít. Pád jsme točili asi na 10x a tráva byla suchá a tvrdá. Výsledek uvidíte ve videu.

Jak jste se vůbec k té spolupráci dostali a co tím kouskem chcete říct?

Zverina se přestěhoval do Prahy, nedaleko od místa, kde bydlí Mic-key. Přes společného kamaráda DJ Barona jsme se dostali do kontaktu a skočili “na jedno”. Stačilo pustit pár připravených instrumentálek a nápad byl tu! Finální stopy jsme opět nahráli v Rooftop Studiu, kde proběhl rovněž mix a mastering songu. Videoklip ukazuje, jak bychom mohli dopadnout, kdybychom nenašli životní cestu v muzice, ale zobrazuje nás také reálně, s kamarády a posluchači v klubu a na párty. Tímto ještě jednou děkujeme District X za vstřícný přístup a poskytnuté prostory.

Chystáte na desce nějáke překvapení? A na koho se ještě můžeme těšit?

Překvapení bude dost! Naši spolupráci s MessenJahem v konopném klipu /hai taim/ si už oblíbilo mnoho našich fanoušků. Na koncertech s námi zpívají nejen refrén! Tuhle pecku také Mic-key zremixoval do rychlejší Raggajungle/DnB verze, která se na albu objeví jako bonus. Druhý singl Tempo je naší první společně produkovanou písní už od prvních tónů. Na první desce jsme měli produkce rozděleny v podstatě napůl. Jména vokálních a instrumentálních hostů si ještě necháváme pro sebe. Prozradíme jenom jedno jméno českého MC, který je dost výraznou osobností scény a na prvním albu se neobjevil – budějovický Colectiv!


Mrkněte na pár fotek z natáčení, které pořídil Rado:
http://www.reggae.cz/2017/08/fotoreport-nataceni-klipu-urban-robot-underground/

Video – Urban Robot feat Zverina – Underground:
http://www.reggae.cz/2017/08/video-urban-robot-feat-zverina-underground/