MEDIAL BANANA (SK), Cocoman a MessenJah společně v Praze

Tresor Club, 28. 4. 2018

V sobotu 28. dubna zavítá do Prahy momentálně asi nejlepší slovenská reggae kapela Medial Banana, a to v plné sestavě! Zároveň máte možnost navštívit stylový, ale zatím ne moc známý Tresor Club, který doposud hostil především r&b a hip hop parties a koncertem Medial Banana se otvírá také reggae a dancehallu.

Trezor Club najdete v Praze na Vinohradech, naproti budově Českého rozhlasu, v unikátním prostoru s téměř stoletou hudebně-společenskou historií. Mezi zvučná jména účinkujících nyní přibudou slovenská kapela Medial Banana a čeští Cocoman s MessenJahem, zkrátka to nejlepší ze současné české a slovenské reggae scény!

Headlinerem celého mejdanu je současná jednička slovenských reggae kapel – Medial Banana, jejichž album celosvětově obsadilo přední příčky v hudebních profesionálních soutěžích. Tuhle zahraniční a velmi kvalitní hudební nálož budou dorovnávat naši domácí matadoři Cocoman a MessenJah, zpěváci, kteří jsou bez konkurence celou dekádu těmi nejžádanějšími interprety středoevropské reggae a dancehall scény. Chytlavé songy jako: Jedna Láska, Za Obzorem, nebo Balit, ze svojí hlavy jen tak nevyženete. Zřejmě i díky tomu má každá z písní přes milion zhlédnutí na YouTube!

Jak všichni víme, tak před kapelou je potřeba kotel rozehřát na tu správnou teplotu a pak držet párty ve varu do bílého rána! Úlohy se ujme DJ Simple Sample (SK), Selector Boldrik a DJ Rich, kteří vás provedou večerem od houpavého regéčka, přes roztančené dancehally, mumbatony a soky až po ragga jungle a melodické drum’n’bass tracky! Paráda!

Tresor Club najdete na Vinohradské 35, kousek od parku Riegrovy sady s nejprovařenější vyhlídkou na Prahu, kde si můžete dát warm-up nebo after na sluníčku a na dece. Pokud jedete z daleka, tak z Hlaváku jste v klubu za 10 minut. Naprosto optimální a pohodlný stav.

Srdečně vás zveme na historický první komunitní večírek v obnoveném tanečním prostředí Královských Vinohrad.

Akci odstartujeme úderem 21:00 a potrvá až do brzkých ranních hodin. Vstup na akci pořídíte v předprodeji na GoOut.cz

Pro více informací sleduj Facebook:
www.facebook.com/tresor.club.prague a https://www.facebook.com/events/177661289507484/

Partneři akce: GrowShop.cz (www.growshop.cz) a Reggae.cz (www.reggae.cz)

Tresor Club je ready, party může začít!

 


28.4.2018 Tresor Club Praha

Naše první reggae🇬🇳 noc již 28. dubna s 🔥Medial Banana (SK) a špičkou české reggae scény.

🇬🇳 LINE UP 🇬🇳

Medial Banana (SK) Live band
Mr. Cocoman
MessenJah
⭐ DJ Simple Sample (SK)
⭐ Selector Boldrik
⭐ DJ Rich


Předprodej GoOut.cz:
2.vlna – 280 kc – v prodeji
V.I.P – 450kc – v prodeji
(vlastní bar, wc, lounge, občerstvení, welcome drink, foto a autogramiáda s kapelou)…
Vstupenky: bit.ly/nej-regecko-tresor

medial banana tresor