SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM

První česká reggae sound crew (založena 15.5. 1990) má za sebou více jak 1200 odehraných akcí, aktuálně vystupuje ve složení:

DJ Kaya (Radio 1), Vincent „Bobo“ Richards (Jamajka) a Selecta Hroutil.

V hudebním portfoliu má Swamp Safari Crew cca 4500 hudebních nosičů od klasického ska, přes rocksteady, roots reggae, dub až po aktuální dancehall a soca.Reggae.cz zprostředkuje jejich účast v klubech, na festivalech, na veřejných i privátních akcích.
muffin2015

DJ KAYA

kaya

DJ Kaya je moderátorem a DJem pražského Radia 1 a selectorem ve SWAMP SAFARI SOUND SYSTEMU a THE PRAGUE SWINGMASTERS s bohatou zkušeností.
Pravidelně moderuje velké akce jako např. Sázavafest, Mighty Sounds, Muffin Open Air, Sad-Ska Fest, Reggae Area. Sedí mu i „komornější“ události typu tiskové konference, soutěže a dokonce i módní přehlídky  😉

Reggae.cz zprostředkuje jeho účast pro:

  • moderování festivalů a dalších společenských událostí,
  • sólo DJ set projektů SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM a THE PRAGUE SWINGMASTERS.
THE PRAGUE SWINGMASTERS

ps_logo

Živelný zdroj nevázané zábavy přináší do klubů, kaváren i open airů, podnikových večírků apod., směs originálních melodií vhodných pro všechny generace. Klasické swingové hity doplňují odvážné rytmy electro swingu.

THE PRAGUE SWINGMASTERS tvoří nejstarší aktivní DJ v České republice, pan Karel Ctibor (nar. 1.9. 1934) a jeho syn DJ Kaya.

00000ps


 

V případě vašeho zájmu o vystoupení námi zastupovaných umělců, prosíme, pište na adresu booking@reggae.cz nebo volejte +420 602 345 187

If you are interested in performance of artists we represent, please, write to e-mail address booking@reggae.cz or call +420 602 345 187