Big Mountain (US) v dubnu pouze 1x v Česku!

Brno - SONO MUSIC CLUB

10. 4. – 11:15 – Právě nám manažer Big Mountain sdělil, že koncerty v Jablonci a v Ostravě jsou zrušeny  🙁  Takže zbylo jen sobotní Brno!

Kapela se omlouvá, není to její vina…


Oooh, baby, I love your way! Melodie tak slavná, že je slyšet i v aktuální TV reklamě na Vodafone. Legendární kalifornská reggae kapela BIG MOUNTAIN míří do České republiky!

Koncerty pro všechny milovníky uvolněných, houpavých jamajských rytmů se uskuteční ve čtvrtek 11. 4 2019 v Eurocentru Jablonec nad Nisou, v pátek 12. 4. v BrickHouse DOV v Ostravě a v sobotu 13. 4. v Sono Music Clubu v Brně. Po dlouhé době uvidíme na pódiu i Quinova bráchu Jamese, který se do kapely vrátil jako druhý zpěvák a hráč na perkuse.

Desítky milionů přehrání a přetrvávající oblíbenost písní v rádiích mluví za vše. Klukům s mexickými, havajskými a jamajskými kořeny ale ve zmíněných “devadesátkách” rozhodně nedošel dech. Do Česka míří s hromadou energie a novým singlem Deportation Nation, ve kterém se opět přesvědčíme o tom, že reggae není jen o nějaké pohodičce, ale reflektuje i aktuální společenské problémy.

 

 

 

Videopozvánka na koncerty od frontmana kapely Big Mountain, Quina McWhinneyho:

BIG MOUNTAIN je proslulá reggae kapela z Kalifornie, založená v roce 1991. Proslavila se hitem Baby I Love Your Way, který byl soundtrackem k filmu Reality Bites z roku 1994 a nově i k filmu Jumanji: Vítejte v džungli!
Při koncertech kapela vyniká svou energií, která rozhýbe každé publikum. Zahrají své hity jako Get Together, Baby I Love Your Way, nebo reggae verzi Here Comes The Sun od Beatles. Nezapomínají ani na kořeny reggae, které připomínají klasikami od Boba Marleyho.

 

 

Jako support vystoupí královéhradečtí THE ATAVISTS, balancující na pomezí blues, stoner-rocku a vlivů surfových kapel z šedesátých let. Charakteristický zvuk skupiny tvoří špinavé kytary, nakřáplé retro varhany a osobitý vokální projev frontmana Adama Krofiana. The Atavists před rokem vydali svou druhou desku LO-FI LIFE, která byla oceněna dvěma cenami Anděl za album roku v kategorii Rock a v kategorii Objev roku.


Už v pátek 5. dubna můžete po 22. hodině slyšet starší i nové hity kapely Big Mountain v pořadu Reggae klub Radia 1 v Praze na frekvenci 91,9 FM, v Plzni na frekvenci 97,5 FM. Ve vašich telefonech a tabletech přes aplikaci Radio 1 nebo přes webové přehrávače Radio 1 a Radio Rastafari.

9. 4. v České televizi:

Rozhovor pt. 1 + I’m calling you out + Sweet sensual love + Rozhovor pt. 2 + Baby, I love your way

 


Vstupenky jsou k dispozici v síti goout.cz nebo na pokladnách klubů.

fb události:

Jablonec https://www.facebook.com/events/1998675647105903/
Ostrava  https://www.facebook.com/events/496855637511746/
Brno        https://www.facebook.com/events/1178559875654434/


Dokument k singlu Deportation Nation


big mountain

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více