kaya news butonek

Ahoj lidi,

v pondělí 9. června 2003 podlehl zraněním, která si způsobil pádem z kola, můj kamarád – frontman skupiny YO YO BAND – Vladimír Tesařík. Bylo mu 55 let. Je mi z toho smutno a nemůžu s tím nic dělat. Co je to letos za divnej rok? Dle prohlášení jeho bratra Richarda Tesaříka kapela nekončí a bude pokračovat dál bez Vládi.
—————————
Když jsem si myslel, že moje deprese nikdy neskončí, konečně přišlo jaro. 2x jsem si hupsnul padákem z výšky sice pouhých 1200 metrů, ale adrenalin a endorfiny zapracovaly :-). Pak jsem taky navštívil Valtické vinné trhy, což je můj každoroční balzám na nervy (a asi to odneslo několik milionů mozkových buněk ;-). No a v neposlední řadě to byl koncert newyorských THE SLACKERS, kteří vystoupili spolu s jamajskými hvězdami přelomu 60. a 70. let – královnou lover’s rocku, zpěvačkou SUSAN CADOGAN a hráčem na klávesy a zpěvákem GLENem ADAMSem, byvším členem legendárních THE UPSETTERS Lee „Scratch“ Perryho, kapely, která až do roku 1972 nahrávala s THE WAILERS, ale i dalšími klasiky jamajské hudby. Nechci znovu vytahovat historky jak jsem byl 2x na Jamajce a viděl koncerty desítek hvězd první velikosti, nicméně THE SLACKERS v Praze předvedli něco, co tu doposud nikdy, a to zdůrazňuji, zatím nebylo. Konečně plnohodnotný koncert!!!!! Kořínku, máš bod!!!!! Další Kaya News jsou tady, omlouvám se za zpoždění, ale živí mě něco úplně jiného a telefonické připojení k internetu taky není zadarmo.
—————————
Byl zahájen předprodej na festival REGGAE ETHNIC SESSION. Lze je objednat on line na stránce festivalu a také u našich přátel v různých městech a různých obchodech. Seznam prodejních míst sledujte na http://www.reggaefestival.cz/. V Praze to bude opět v CD Shopu RADOST FX na Bělehradské ulici 120 (u stanice metra I.P. Pavlova), také na druhém konci Bělehradské ulice v BULLDOG Shopu, Bělehradská 45 (tram BRUSELSKÁ) a nově též v Čajovně POD STROMEM ČAJOVÝM, Mánesova 55, Praha 2 (tram ŠUMAVSKÁ), v Karlových Varech v Dobré čajovně, v Olomouci v Indies, ale i jinde. Aktuální seznam předprodejních míst najdete na webových stránkách festivalu http://www.reggaefestival.cz/. Poslední akvizicí do Žízníkova je zatím HYPNOTIX!!!! Takže uvidíte to, co nikde jinde, kompletní domácí pozitivně vibrační špičku a několik vynikajících zahraničních hostů, jako např. YELLOW UMBRELLA z Německa a TUMBAO z Polska.
Pokud přijímáte tv signál STANICE O, koukněte na teletext str. 429.
Na stránkách festivalu jsou též ke stažení reklamní spoty jak pro radia, tak i pro TV!
——————-
Členové ReggaeFusionCzechRepublic mají nárok na zlevněnou vstupenku za 290 Kč.
detaily na https://www.reggae.cz/ Msg. 604
—————————
18. června oslaví
ReggaeFusionCzechRepublic 3 roky trvání!!!
—————————
No comment!
http://www.jetstar.co.uk./
—————————
12. dubna ukončil svou činnost brněnský klub KROKODÝL http://www.krokodylclub.cz/
Čest jeho památce! :-(…. ale z jejich webu vyplývá, že se snad začne znovu 🙂 – jo, jo, vypadá to, že Krokodýl se změnil na FASHION CLUB, program je zatím poněkud „nečitelný“.
——————–
Nikdy nezapomenu na to, jak plný sál (cca 600 lidí) skandoval moje jméno 😉 Bohužel, klub DOMA v Ústí nad Labem, podle mě, nejlepší klub, v kterém jsem kdy u nás hrál, je již minulostí. Co asi bude místo něj??? :-(((
——————–
Máte jedinečnou příležitost vidět historicky první videoklip kapely VERTIGO.
Nastartujte kliknutím na auto!
http://zewl.com/vertigo.html
——————–
Kdysi, tuším, že v sedmé třídě, jsem si chtěl udělat seznam všech skupin na světě. V okamžiku, kdy jsem měl popsaný piják z obou stran, jsem zjistil, že to asi nezvládnu….
Stránka dalšího zpěváka http://www.geocities.com/jah_elvis/
——————–
O Jahovu domovinu se nezajímají jen rastafariáni
http://www.mujweb.cz/www/katka22/
——————–
Domovská stránka Winstona Rodneye
http://www.burningspear.net/
POZOR!!! POZOR!!! POZOR!!!!
BURNING SPEAR vystoupí 5.8. v Pražském Roxy
——————–
Když už jsem u těch super hvězd, tak ještě se můžeme těšit např. na tyto:
LEE „SCRATCH“ PERRY (JA), MAD PROFESSOR (UK) – 1.6. – Roxy (já vím, že už to bylo)
THE SKATALITES (JA) 21.6. na festivalu RESPECT
všichni důležití CZ & SK na REGGAE ETHNIC SESSION – 27. -29.6. – Žízníkov u České Lípy
DREADZONE (UK) – 17.7. Roxy
BLACK UHURU (JA) 27.8. Roxy
——————–
http://www.reggae.sk/ už zase maká – huráááááá!
novinky: Kickfest v Novych Zamkoch by sa mal niest v duchu reggae – podla zatial neoficialnych informacii by na nom mali medzi inymi vystupit aj Ziggi Marley, Morgan Heritage Skatalites a Reggae Dancehallovy stan bude zase na Pohode….
pozn. Kaya – ty to teda rozjížděj!!!!!! Na http://www.reggae.sk/ najdete též seznam akcí na Slovensku, v Maďarsku a Rakousku.
——————–
Chcete vědět, čím se baví Černoch nebo Fido ve volném čase? To je úlet!
http://www.actionscripts.co.uk/chat/
——————–
Docela zajímavá stránka SKA punkmania
http://sweb.cz/dzim/
——————–
I Man would like to invite everyone to check out the new track mi
released at the versionist: http://www.versionist.com/music.php?id=72
One Love, Yesus Dread
—————————————-
Občas mám pocit, že na světě existuje víc vydavatelů než posluchačů 😉
http://www.smuggrecords.com/
http://www.fiwimusic.com/
——————–
http://64.248.63.201:7777/ je adresa reggae radia spojeného s http://www.rootsnculture.com/
—————————————-
nabídka pro podnikavější z nás:
Greetings, „BOOYAKA“ is a „Spiritually“ based Reggae, Dancehall, an Ska music magazine that is geared towards unity in the community of Reggae music. With disrtibution in California, New York, Long Island, Florida, Jamaica an Hawaii, „BOOYAKA“ surly has clients for your product. We are currently seeking distributors in your area. If you would like to receive a „Press Kit“ with a sample of „BOOYAKA“, disrtibution map, and rate card, please respond to the address below: AnJahla@yahoo.com Please leave a contact # and mailing address. Thank you in advance for your time, -AnJahla- CEO „BOOYAKA“ Magazine
——————–
DJ HOUBA im memoriam
http://www.wesmir.cz/jahmusic/clanky/houba—ostatni.htm
——————–
Sqělá pomůcka pro skankující chataře
http://gbook.zewl.com/
——————–
NOVÝ REGGAE A ETNO KLUB POR FAVOR !!!
Hurá, pražské podzemí se opět otevírá a vítá do svých útrob všechny hudbymilné, tancechtivé a vůbec láskyplné a pozitivní lidi. O několika akcích v novém klubu Por Favor v na Malé Straně jsme vás už informovali – vizte tedy, že se toto velepříjemné místo slibně rozjíždí. Zatím je tu většinou otevřeno od středy do soboty, a to od deváté hodiny večerní. Slyšet tu můžete hlavně reggae – a to v jeho nejrůznějších podobách: v pátek je to zpravidla roots reggae z bohaté cd kolekce mladého selektora Roots Controllera, který na svých Reggae fridays vždy rád uvítá i váš doprovod na nějaké ty donesené perkuse popř. dechy; ve středu a ve čtvrtek se potom střídají různí známější i neznámější selektoři nezařaditelný BabylonRocker nebo dancehallový Anděl – včetně našeho milého zpívajícího diskžokeje Lomeshe. Dalšími esy v rukávu jsou potom slovenský dj Gadjo se svými etno-punkovými nátěry z celé zeměkoule (hraje někdy v sobotu a někdy ve středu) a dj Afrikatu z Ghany, jehož Afro-carribean dance party (každou druhou sobotu a některé středy) vás určitě zahřejí a roztančí. Čas od času tu budete moc slyšet i nějaká ta živá vystoupení, na neděle se třeba chystají bubenické jam-sessiony atd. atd. Klub je otevřen všem – klidně si tedy někdy přijďte zahrát nebo zazpívat! (- kontakt pro vážnější zájemce: Antonie – 602 612 980.)
Klub najdete na adrese: Tomášská 14, což je mezi Malostranským náměstím a metrostanicí Malostranská – tedy na Malé Straně. A nelekněte se té restaurace nahoře, tou jen projdete (ale kdo na to má, ať si klidně i něco dá), a pak už jen sestoupíte po schodech a jste tam! Johanes
————————————
Neotřelý rozhovor s Danielem Nekonečným
http://music.box.sk/news.php3?id=8236
——————
Italský reggae festival http://www.rigireggae.too.it/
——————
Rasta Business http://www.rastaproducts.com/
——————
A tohohle znáte? http://www.carlmcdonald.ontheweb.com/
——————
Docela zajímavý portál http://www.heartical.net/
——————
Reggae veterán se vrací
http://www.sonicbids.com/na/epk.asp?talentID=3183&name=brequirements
————————————————————–
Veselá historka z Negrilu – teda Lukáši :-O
http://www.theregister.co.uk/content/28/30237.html
——————
Co všechno mi nechodí poštou? http://www.thesedrugs.com/
——————
Jak tak sedím před monitorem a s hrůzou pozoruji zvětšující se částku na connection metru dostal jsem se i k recenzi na film Pupendo. Opravdu excelentní – stojí za přečtení!
http://www.vosanajazyku.com/index.php?p=19&more=119
——————
Zase další reggae zpěvák – včetně ukázek
http://www.towerrecords.com/product.aspx?pfid=2779606&cc=USD
——————
THE CHANCERS info:
Naše druhé dlouhohrající cédéčko už se skoro vyklubalo. Máme nahráno, máme smícháno, tak už nás jenom na konci měsíce čeká master. Zatím můžete trénovat uši! Těšte se na Friendly Fire. Náš internetový obchod je na dně. EP Teach The Rich je beznadějně vyprodané a taky nám zbývá už jen pár posledních kousků prvního cedéčka Rudeboy Polka. Rozhodli jsme se je schovat pro prodej na koncertech. Pokud ho nemáte, vychytejte poslední kousky v obchodech, protože další edici debutového alba do budoucna nechystáme.
——————
Dostalo se mi do pracek neco cd nosicu SPLITTERS-International Smugglers. Tihle britští gentlemani hrají velice slušné trad ska v tom dobrém slova smyslu a tresen na dortu je zpevakuv nakraply vokal. Majitele Banana #3 si mohou poslechnout na přiloženém cd (skladba č.19), nemajitele si můžou stahnout ukázku na http://www.splitters.co.uk/. No a to cele je k mani za nehorazny poplatek 150,- czk (+posta) to je vše diky z pozornost. S pozdravem, Don Bruno donbrunoferrari@seznam.cz
——————
Stránka holandského rádia http://www.thereggaebeat.com/
——————
A ještě jedna francouzská stránka http://www.reggaelution.net/
——————
NA KULTURU!!!!!!!!!!!!!!! – koncerty a parties na území CZ & SK (velmi vyjímečně i jinde 🙂
Interpreti, kteří chtějí být uváděni v této rubrice, nechť mi dají vědět svoje termíny.
Kromě Kaya News je tento program uváděn i v pořadech Reggae klub a Reggae dancehall na Radiu 1 a na internetových portálech a klubech viz níže.
P.S. já si ovšem vyhrazuji právo výběru, např. heavy metalový koncerty tu nenajdete 🙂
——————-
9.6. pondělí
BIG D AND THE KIDSTABLE (USA), ALL NO STARS, 2V1 – Praha 5, Futurum Music Bar
——————-
10.6. úterý
SM LOMOZ – Praha 3, Palác Akropolis – vstupné 20 Kč
LIQUID A – Praha 7, Wakata – 21:00
NOMAD SOUND SYSTEM – Praha 1, Chateau Rouge
——————-
11.6. středa
FISHBONE (USA), VERTIGO – Praha 1, Roxy
ŠVIHADLO – Brno, Moravská galerie – 20:00
——————-
12.6. čtvrtek
ČANKIŠOU – Brno, hotel Amphone
——————-
13.6. pátek
ŠVIHADLO – Praha 2, Vinohrady fest
VERTIGO – Praha, klub V Jelení
ČANKIŠOU – Písek, slavnosti
SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM – Proboštská jezera, Reggae meeting, 18:00
DJ AMA – Praha 1, klub Vagon – 24:00
——————-
14.6. sobota
ŠVIHADLO – Dobřany u Plzně – Městské slavnosti
KAPELA SNOO – Novohradské hory
ČANKIŠOU – Levice
——————-
15.6. neděle
Bubenická etnodílna pod vedením Luboše Holzera – Praha 1, Rock Café, 20.00 – 22.00
——————-
17.6. úterý
KAPELA SNOO – Praha 1, Malostranská beseda
NOMAD SOUND SYSTEM – Praha 1, Chateau Rouge
——————-
18.6. středa
URBAN BUSHMAN, ALL NO STARS – Praha 4, Vyšehrad, ul. Na Topolce – 16:00
MY NEVÍME – Plzeň, Inspiral – 21:00
BEATZ SMOKIN‘ WEEDZ – Praha 7, Wakata – 21:00
——————-
19.6. čtvrtek
beNUTS (D), FAST FOOD, VERTIGO Skankin´ Pragga7- Praha 1, Rock Café
——————-
20.6. pátek
SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM – Ústí nad Labem, klub Circus
THE CHANCERS, SWAMP SAFARI FAMILY – Praha 7, Stromovka Music Garden
YELLOW UMBRELLA (D), 2v1, GREEN SMATROLL Skankin´ Pragga7- Praha 1, Rock Café
ČERNOCH & KUNTA KINTE – Hranice, koupaliště – 20:00
DJ AMA – Praha 1, klub Vagon – 24:00
——————-
21.6. sobota
SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM – Tábor, Planet Roxy – opoledne
THE SKATALITES (JA) a další- Praha, ostrov Štvanice – festival RESPECT
MY NEVÍME a další – Plzeň, Pod lampou
JAH DIVISION SOUNDSYSTIM, ROOTS & CULTURE SOUND SYSTEM – Bratislava, Spojka
——————-
22.6. neděle
ACHANAK (UK) – banghra a další – Praha, ostrov Štvanice – festival RESPECT
Bubenická etnodílna pod vedením Luboše Holzera – Praha 1, Rock Café, 20.00 – 22.00
——————-
25.6. středa
SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM – Praha 3, Parukářka – open air – vstup volný! 18:00
——————-
==========================
festival
REGGAE ETHNIC SESSION 2003
==========================

27.6. pátek
REGGAE ETHNIC SESSION 2003 – den 1
kapely:
STO ZVÍŘAT, ŠUM SVISTU, FIDEL CASTRO, THE CHANCERS, SM LOMOZ, VERTIGO, GREEN SMATROLL, VOKOKOS a další
sound systémy:
NOMAD, REGGAE GROOVES, COLTCHA UNITED, ROOTS & CULTURE (SK), BEATZ SMOKIN‘ WEEDZ a další
——————-
28.6. sobota
REGGAE ETHNIC SESSION 2003 – den 2
kapely:
HYPNOTIX, YELLOW UMBRELLA (D), TUMBAO (PL), YO YO BAND, ČANKIŠOU, FAST FOOD, SKA-PRA ŠUPINA (SK), FEHER FEKETE KEREK, KAPELA SNOO, 2V1, ALL NO STARS, RELAXACE, B4, ILAM
sound systémy:
SWAMP SAFARI, PRO SOUND SYSTEM, DJ GADJO, CZAJOVNA, JAH DIVISION (SK), URSIMON (Live act), COLTCHA UNITED, BINGI DEM, NABAZI GANGOO
——————-
29.6. neděle
REGGAE ETHNIC SESSION 2003 – den 3
GAIA MESIAH,
DUB-O-NET, POLEMIC, ŠVIHADLO
sound systémy:
JAH MUSIC,
ČERNOCH, BASHMENT PIRATES, DJ AMA
——————-
ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!
==========================
1.7. úterý
TLESKAČ – Plzeň, Zach’s Pub
NOMAD SOUND SYSTEM – Praha 1, Chateau Rouge
——————-
3.7. čtvrtek
TLESKAČ – Jesenická přehrada u Chebu
——————-
4.7. pátek
ČANKIŠOU – Třebíč
DJ AMA – Praha 1, klub Vagon – 24:00
——————-
5.7. sobota
ŠVIHADLO – Lažánky u Brna
POLEMIC, ŠVIHADLO, ČANKIŠOU – Český Brod – Rock For People
ČANKIŠOU, TLESKAČ – Litoměřice – festival
——————-
7.7. pondělí
SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM + guest – Praha 7, Stromovka Music Garden
——————-
8.7. úterý
POLEMIC – Karlovy Vary – filmový festival
TLESKAČ – Prachatice – Summercamp
NOMAD SOUND SYSTEM – Praha 1, Chateau Rouge
DJ GADJO – Praha 1, Rock Café – FREE PUERTO – taneční ethno plavba – vstup volný
——————-
11.7. pátek
POLEMIC – Ostrava – Colours of Ostrava
ČANKIŠOU – Strážnice
VERTIGO, 2V1 – Strakonice, Kashe
DJ AMA – Praha 1, klub Vagon – 24:00
——————-
12.7. sobota
ŠVIHADLO, ČANKIŠOU, DUB-O-NET – Ostrava – Colours of Ostrava
POLEMIC – Nové Zámky – Klikk fest
——————-
15.7. úterý
NOMAD SOUND SYSTEM – Praha 1, Chateau Rouge
DJ GADJO – Praha 1, Rock Café – FREE PUERTO – taneční ethno plavba – vstup volný
——————-
17.7. čtvrtek
DREADZONE (UK) – Praha 1, Roxy
POLEMIC – Plzeň, Zach’s Pub
——————-
18.7. pátek
POLEMIC, TLESKAČ – Stadlec, festival Stádlecký most
FAST FOOD – Černošice
DJ AMA – Praha 1, klub Vagon – 24:00
——————-
19.7. sobota
POLEMIC – Trenčín – Pohoda
——————-
20.7. neděle
SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM + guest – Praha 7, Stromovka Music Garden
——————-
22.7. úterý
NOMAD SOUND SYSTEM – Praha 1, Chateau Rouge
DJ GADJO – Praha 1, Rock Café – FREE PUERTO – taneční ethno plavba – vstup volný
——————-
25.7. pátek
POLEMIC – stredisko Vratna
FAST FOOD – Hrušovany u Brna
DJ AMA – Praha 1, klub Vagon – 24:00
——————-
26.7. sobota
ŠVIHADLO – Malá Skála, festival
==========================
KAPELA SNOO, FAST FOOD, TUMBAO (PL), HABAKUK (PL), ČANKIŠOU,SULTAN SOLIMAN, UHLÍ, SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM, NOMAD SOUND SYSTÉM (DJ Bourama Badji – ex Hypnotix), COLTCHA UNITED a mnoho dalších – festival MUSIC ART – HORNÍ LHOTA 2003 (mezi Ostravou a Opavou)
==========================
——————-
29.7. úterý
NOMAD SOUND SYSTEM – Praha 1, Chateau Rouge
DJ GADJO – Praha 1, Rock Café – FREE PUERTO – taneční ethno plavba – vstup volný
——————-
30.7. středa
ČANKIŠOU – Náměšť nad Oslavou
——————-
31.7. čtvrtek
POLEMIC – Rudava – volleyball beach fest
——————-
1.8. pátek
POLEMIC – Martin – festival Nočné vlny
ŠVIHADLO – Varnsdorf, festival Čtverec – 22:00
ČANKIŠOU – Telč, festival
DJ AMA – Praha 1, klub Vagon – 24:00
——————-
2.8. sobota
POLEMIC, ŠVIHADLO, ČANKIŠOU, DUB-O-NET – Týnec nad Sázavou – Sázava fest
FAST FOOD – Dolní Poustevna, festival
ŠVIHADLO – Cheb, festival
TLESKAČ – Svojšice – Antifest
——————-
3.8. neděle
POLEMIC, FAST FOOD, SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM – Praha 7, Stromovka Music Garden
——————-
5.8. úterý
==========================
BURNING SPEAR, SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM – Praha 1, Roxy
==========================
NOMAD SOUND SYSTEM – Praha 1, Chateau Rouge
DJ GADJO – Praha 1, Rock Café – FREE PUERTO – taneční ethno plavba – vstup volný
——————-
8.8. pátek
DUB-O-NET – Nový Jičín, náměstí
DJ AMA – Praha 1, klub Vagon – 24:00
——————-
9.8. sobota
ČANKIŠOU – Rožnov pod Radhoštěm, T club
POLEMIC – Duchonka
DUB-O-NET – Frýdek – Místek
——————-
10.8. neděle
SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM + guest – Praha 7, Stromovka Music Garden
ČANKIŠOU – Rychnov nad Kněžnou
——————-
12.8. úterý
NOMAD SOUND SYSTEM – Praha 1, Chateau Rouge
DJ GADJO – Praha 1, Rock Café – FREE PUERTO – taneční ethno plavba – vstup volný
——————-
15.8. pátek
ČANKIŠOU – Plzeň
ČANKIŠOU – Aš
DJ AMA – Praha 1, klub Vagon – 24:00
——————-
16.8. sobota
SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM a STARÝ PECKY – Ústí nad Orlicí
ČANKIŠOU – Hněvousice u Mnichova Hradiště, open air Vostrov
——————-
19.8. úterý
NOMAD SOUND SYSTEM – Praha 1, Chateau Rouge
DJ GADJO – Praha 1, Rock Café – FREE PUERTO – taneční ethno plavba – vstup volný
——————-
21.8. čtvrtek
POLEMIC – Žilina – Harley pub
ČANKIŠOU – Český Krumlov, festival
——————-
22.8. pátek
ŠVIHADLO – festival TRUTNOV Open Air
POLEMIC – Modra – festival HODOKVAS
POLEMIC, GREEN SMATROLL, 2V1 a další – někde u Zlína – Raskafest
DJ AMA – Praha 1, klub Vagon – 24:00
——————-
23.8. sobota
==========================
festival
REGGAE MARATHON – 2. ročník
Hněvousice u Mnichova Hradiště, open air Vostrov:
PAPRIKA KORPS (PL), FEHER FEKETE KEREK, VERTIGO, SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM, THINK OF ONE SOUND SYSTEM (B)
==========================
POLEMIC – Bielawa (PL) – festival
TLESKAČ – Trutnov, Open Air
ČANKIŠOU – Pacov
——————-
24.8. neděle
POLEMIC, ČANKIŠOU – festival TRUTNOV Open Air
——————-
26.8. úterý
NOMAD SOUND SYSTEM – Praha 1, Chateau Rouge
DJ GADJO – Praha 1, Rock Café – FREE PUERTO – taneční ethno plavba – vstup volný
——————-
27.8. středa
BLACK UHURU (JA) – Praha 1, Roxy
——————-
29.8. pátek
POLEMIC – Prievidza – narodeniny Radia BETA
ČANKIŠOU – Frankfurt (D) – festival
SM LOMOZ – hrad Točník
DJ AMA – Praha 1, klub Vagon – 24:00
——————-
30.8. sobota
DUB-O-NET – Třeboň, festival
TLESKAČ – Slaný
——————-
Změna programu vyhrazena!
————–
RADIO 1:
Reggae & Ska (ale i ragga, dancehall, rock steady, dub atd.) v éteru:
V Praze, ale i v Krkonoších a jinde na 91.9 FM
a taky pres internet:
http://live.atlas.cz/radio1/radio1-10.asx mono
http://live.atlas.cz/radio1/radio1-20.asx stereo
http://live.atlas.cz/radio1/radio1-30.asx stereo
R1 vysílá též ve formátu MP3 stream
podrobnosti najdete na adrese http://www.radio1.cz/

13.6. 23:00 – půlnoc Reggae klub
20.6. 23:00 – půlnoc Reggae klub
25.6. 01:00 – 02:00 Reggae Non Stop
25.6. 05:00 – 05:30 Reggae Dance Hall
27.6. 23:00 – půlnoc Reggae klub
04.7. 23:00 – půlnoc Reggae klub
09.7. 01:00 – 02:00 Reggae Non Stop
09.7. 05:00 – 05:30 Reggae Dance Hall
11.7. 23:00 – půlnoc Reggae klub
18.7. 23:00 – půlnoc Reggae klub
23.7. 01:00 – 02:00 Reggae Non Stop – RASTAFARI BIRTHDAY!!!!!!!!
23.7. 05:00 – 05:30 Reggae Dance Hall
25.7. 23:00 – půlnoc Reggae klub
01.8. 23:00 – půlnoc Reggae klub
06.8. 01:00 – 02:00 Reggae Non Stop
06.8. 05:00 – 05:30 Reggae Dance Hall
08.8. 23:00 – půlnoc Reggae klub
15.8. 23:00 – půlnoc Reggae klub
20.8. 01:00 – 02:00 Reggae Non Stop
20.8. 05:00 – 05:30 Reggae Dance Hall
22.8. 23:00 – půlnoc Reggae klub
29.8. 23:00 – půlnoc Reggae klub

Změna programu vyhrazena!

čas začátku je orientační a program může začít i s mírným zpožděním
po dobu vysílání mi můžete mailovat a posílat SMS na adresu studio@radio1.cz a zároveň jsem na chatu https://www.reggae.cz/ a Icq: 74613847. Zkuste to taky!!!!!
—————————————-
HUDBA VŠEMI SMĚRY – Pořad o world beatu a reggae uvádějí MJ VIKOTORSKI a DJ LOMESH na internetovém Radiu Akropolis (doufám, že jste tuto změnu již zaznamenali 😉 nikoli ve čtvrtek, ale každé úterý od 20:15 do 21:30 nebo si též můžete poslechnout záznam uložený na http://www.jahmusic.net/.
——————–
OÁZA – ČRo 3 – Vltava – každou druhou neděli večer s JIRKOU MAZÁNKEM od 23:15
——————–
Statistika:
Naše reggae a ska diskuzní skupina ReggaeFusionCzechRepublic má 196 řádných členů a je 12. skupinou z 209 v kategorii Reggae Groups.
NOVÍ ČLENOVÉ JSOU VÍTÁNI, PŘIHLAŠTE SE!!! Stačí poslat prázdný email na adresu:
reggaeF_CZ-subscribe@yahoogroups.com a pak potvrdit přihlášení. Návod je na úvodní stránce.
——————-
Kaya News 49 dostává přímo 603 adresátů v České republice i v dalekém zahraničí a 42 adresátů na Slovensku a dále si je mohou přečíst návštěvníci následujících portálů a klubů:
https://www.reggae.cz/
http://groups.yahoo.com/group/rudeboys
http://www.freemusic.cz/
http://www.techno.cz/
http://www.rastaman.cz/
http://www.rastafaria.webz.cz/klub
news:rec.music.reggae
http://kluby.quick.cz/klub.asp?klID=686
http://www.jahmusic.net/
http://www.partypeople.cz/
http://musicportal.jikos.cz/
http://www.zion.sk/
http://wwwceskyrock.cz/

Kaya News se mohou publikovat pouze jako celek. Program nebo jiné výňatky lze publikovat pouze po vzájemné dohodě a vždy s uvedením zdroje.
——————-
Kaya News 20 – 49 jsou uloženy na ReggaeFusionCzechRepublic, 10 – 49 na Rudeboys, starší vám můžu na přání přeposlat.
——————-
Taktéž disponuji SMS listem, který se sice částečně překrývá s mailing listem, nicméně moje SMS dostává 141 mobilistů v CZ a 6 na SK. U Eurotelu není žádný problém, všechna telefonní čísla mají jednotný formát emailové adresy +420vasecislo@sms.eurotel.cz, poslání emailu vyžaduje začít text SMSky kódem EML a adresou, na kterou chceme zprávu poslat, např. dj.kaya@atlas.cz. Napsanou zprávu je pak nutno odeslat na číslo 999111. Odpověď na přijatý email je úplně stejná, jako když chcete odpovědět na přijatou SMSku. U T- Mobilu musí mít adresát aktivován příjem emailu z internetu :(. To se dá udělat např. i z internetové kavárny na adrese http://www.tzones.cz/ a potřebujete k tomu znát váš kód PUK 2. Pozor při aktivaci! T-Mobil nejprve nabízí placenou službu za 90 Kč měsíčně, ale hned pod tím je sice omezená aktivace, ale za to, zcela zdarma! Všechny staré adresy přestaly fungovat, takže ti z vás, kdo mi neposlal svou novou emailovou adresu, bohužel, vypadli z mého SMS adresáře. Náprava je jednoduchá, pošlete mi vaši novou adresu! U Oskara si musíte aktivovat emailovou adresu také sami. Nejprve zaregistrujte svou e-mailovou adresu. Zvolte si uživatelské jméno (min. 4, max. 32 znaků – musí začínat písmenem a končit písmenem nebo číslicí) např.: REGGAE. Pak zadejte v menu mobilního telefonu „Psát zprávy“ tento text: EMAILZAP REGGAE. Textovku v této podobě odešlete na číslo 2255. Po odeslání textovky obdržíte potvrzení o úspěšné registraci a můžete začít službu SMS E-mail využívat. Vaše mobilní e-mailová adresa je: REGGAE@MUJOSKAR.CZ.
Pak už stačí jenom poslat Smsku na mojí adresu dj.kaya@atlas.cz a já vás zařadím do SMS listu.
——————–
Pokud Vás moje emaily obtěžují, prosím, klikněte sem, laskavě odešlete vygenerovaný email a já Vás vyřadím z adresáře.
——————–
Pokud Vás moje emaily neobtěžují, prosím, napište mi taky, např. sem nějaké reggae a ska novinky a drby z vašeho okolí 🙂 ať mám o čem psát 🙂
——————–
Pokud čtete Kaya News na některém ze spřátelených portálů a chtěli byste je dostávat přímo a kromě toho i další reggae a ska informace, prosím, klikněte sem a odešlete vygenerovaný email:)
——————–
Pokud máte svoji stránku a máte chuť podpořit diskusní skupinu ReggaeFusionCzech Republic, prosím, přidejte do vašeho html kódu následující text:
Click to subscribe to reggaeF_CZ

děkuju 🙂
——————–

1 Love

DJ KAYA
URL: http://www.radio1.cz/reggae a https://www.reggae.cz/
e-mail: dj.kaya@atlas.cz
icq: 141102529
12.6.2003 4:15:16

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více