Zrušená show 1980

[článek #392]

Zase po malé přestávce pokračuju, i když teď jsem nemusel hnout prstem, překlad z původního článku otištěnýho v novinách udělal opět Vincent Vega, čímž mu děkuju za pomoc, já bych se s tím moc natrápil. Díky moc, vážím si každýho projevení zájmu!!

——————————————————————————-

Marleyho show zrušena, 10 000 lidí čeká na vrácení peněz.

Marleyho koncert plánováný v Cole Field dnes večer zrušen poté, co bylo prodáno téměř 10 000 lístků. S odvoláním na Marleyho managera organizátoři sdělili, že Marley je vážně nemocen a je na cestě do nemocnice v Miami. Jody Teich z organizace Howarda Blooma řekl, že interpretova nemoc není dosud známa, a tak je jeho celé americké turné nyní přerušené. Tiech také řekl, že není známo, zdali by mohl být koncert přesunut, říkajíc, že možné pokračování turné budou určovat zdravotní testy v miamské nemocnici.

„Říkal jsem to, že Marley zkolaboval kvůli vyčerpání“, řekl Robert Fudderman, předseda Student Entertainment Enterprises (SEE), která měla 60% z prodeje lístků. Zatímco Fudderman neměl přesné údaje, označil show za „téměř vyprodanou“, registrujíc, že se prodalo 10 000 lístků a bylo celkem vybráno 75 000 $. „Byl to špatný den“, řekl Fudderman. „Tahle show vypadala tak hladce… vyprodaný Cole Field bez promotéra zvenčí…“ Náhrada pro držitele vstupenek bude k dispozici od pondělka, řekl  poradce SEE Michael Jaworek. Lístky zakoupené přes Ticketron se mohou vrátit na pobočky, ve kterých byly zakoupeny. Všechny ostatní vstupenky se mohou vrátit do pokladny Student Union. V případě, že bude koncert přesunut na jiné datum, vstupenky budou uznány. „V době kdy bylo zrušení koncertu oznámeno, podium už stálo,“ řekl Fudderman a neodpustil si tak ostrou poznámku že i do reklamy už byly vloženy peníze. Zatímco Fudderman neví ještě přesnou výši částky, řekl, že uvažuje o konzultaci se svými právníky o vymáhání částky po Marleyho agentech. Sumu totiž uhradila SEE, Black student union a pár dalších organizací, které zajišťovaly koncert. Toto vystoupení mělo být pátou zastávku v průběhu amerického turné. Reggae hvězda odehrála poslední koncert navzdory nevolnosti v úterý v Pittsburgu a Marley plánoval i vystoupení následující den na univerzitě v Pensylvánii. „Myslím že Marleymu pošlu květiny a pohled od 10 000 držitelů lístku,“ zavtipkoval Fudderman. Tohle je první zrušený koncert v tomto areálu od doby kdy Bruce Springsteen kdysi zrušil show už 6 dní předem. „Cole field house – to je místo ze kterého moc nevyždímáme,“ řekl Fudderman. Navíc koncert Ricka Danko a přátel, který se měl konat zítra v tanečním sále Student union byl také odložen, ale na konkrétní datum. Danko a spol. vystoupí 19. října s tím, že vstupenky jsou stále platné, nebo mohou být vráceny do pokladny Student Union, což dohodl Jim Finn, člen rady Student Union, která sponzorovala tuto show.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více