KONCERT THE MIGHTY DIAMONDS ZRUŠEN!

KONCERT THE MIGHTY DIAMONDS ZRUŠEN!

THE MIGHTY DIAMONDS CONCERT CANCELED!

Čekáme na zprávu od Lucerna Music Baru, který usilovně pracuje na zajištění adekvátní náhrady.

Včera odpoledne se na facebooku The Mighty Diamonds objevil post od jednoho ze zpěváků – Josepha Williamsona (na obrázku první zprava):

This is the Mighty Diamonds, did we see some one post that we are separated and broke up, well no such thing, we also heard that promoters are now being told a week ago that we where not going to be touring Europe this October,well that is true we will not be touring Europe this October but that decision has bin made since the 3rd of August and furthermore the Visas where expired too which was beyond our control, we do Apologize for any inconvenience it may have cost promoter and our fans due to the unprofessional and late delayed report from the booking agent that we do not work with no more,any other report on the Mighty Diamonds being Broke up or separated is and will be FALSE and FALSE RUMORS Blessed Love.

Toto jsou Mighty Diamonds, viděli jsme nějaký post, že jsme rozešli a rozpadli, nic takového, také jsme se doslechli, že promotéři se teprve před týdnem dozvěděli,  že na naše říjnové evropské turné nepojedeme. Ano, je to je pravda, že v říjnu naše turné po Evropě nebude, ale toto rozhodnutí padlo už 3. srpna, navíc nám expirovala víza, což bylo mimo naši kontrolu, omlouváme se za případné nepříjemnosti kvůli neprofesionální a zpožděné zprávě od bookingové agentury, se kterou již nebudeme spolupracovat, jakákoli jiná zpráva o rozpadu nebo rozchodu The Mighty Diamonds je a bude FALEŠNÁ. Blessed Love.
Je to velká škoda, že kapelu neuvidíme ani po těch dvaceti dvou letech, co zde hráli poprvé  🙁
Hned jak budeme vědět víc, dáme to vědět i vám!

 

Sledujte i náš facebook nebo dnes večer poslouchejte od 22:00 hodin Reggae klub Rádia 1!

Z programu LMB The Mighty Diamonds vypadli již 2. října…

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více