Uprising doplňuje seznam headlinerů, do Bratislavy zamíří GENTLEMAN

Letošní soupis Uprising headlinerů stále nekončí! Do Bratislavy míří německá reggae hvězda, která má na kontě již deset alb, jeho písně jsou v rotaci jamajských rádií, za sebou má dvacet více než plodných let na hudební scéně a spolupráci s tak zvučnými jmény jako jsou Shaggy, Sean Paul, Ky-Mani Marley, Alborosie nebo Aloe Blacc. 24. a 25. srpna se v Bratislavě uskuteční již jedenáctý ročník festivalu Uprising, který svojí show ozdobí Gentleman.
Říká se, že když děláte věci odhodlaně a se srdcem, úspěch si vás najde. Tak tomu bylo i v případě Tilmanna Otta, mladého chlapce, který se věnoval zpěvu již od svých jedenácti let a po návštěvě Jamajky ve svých 18 letech se rozhodl naplno věnovat reggae a nahrát své debutové album. „Trodin On“ byl jednou z prvních vlaštovek německé reggae scény a mezinárodní úspěch mu přinesl už druhé album „Journey to Jah“.
Dnes, po dvaceti letech na scéně, se Gentleman právem řadí mezi nejúspěšnější evropských reggae interpretů. S citem a obrovskou dávkou zkušeností kombinuje roots, dancehall a nebrání se ani vlivu elektronickejších žánrů. Dodnes je pravidelným návštěvníkem jamajských nahrávacích studií a v roce 2015 se stal vůbec prvním reggae interpretem na světě, který se dostal na prestižní pódium MTV Unplugged. Jeho akustické předělávky hitů jako „Dem Gone“ či „Superior“ si získaly pozornost a úspěch iu popovejšieho publika a pod značkou MTV Unplugged následně absolvoval i úspěšnou vyprodanou koncertní šňůru.
Velkolepá show Gentlemana na konci srpna na Uprising představí průřez jeho pestrou dvacetiletou tvorbou i největšími hity. Nepromeškejte festivalovou tečku na závěr léta s touto evropskou reggae superstar a dalšími skvělými umělci jako Inner Circle, Lady Leshurr, Million Stylez, Lee Scratch Perry & Mad Professor či Mighty Diamonds nebo Benny Page. Vstupenky za předprodejních 45 € seženete v síti Ticketportal do pátku 18. května, později se cena bude zvyšovat.


VSTUPENKY
http://bit.ly/uprising2018-tickets

UPRISING
https://www.uprising.sk/
https://www.facebook.com/uprisingfestivalofficial/
http://instagram.com/uprising_festival

HUDBA

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více