Album Rasta den vystupuje z kouře

Českotřebovská partička Concrete Safari vydává nové album s názvem Rasta den. Den D je naplánovaný na 15.6.2018 a těšit se můžete na fůzi reggae, hip hopu a dubu.

Concrete Safari je skupina DJs, MCs a producenta z Český Třebový, která baví lidi a dělá party nejen ve východních Čechách už více než devět let. Stylově padne do oka hlavně lidem, kteří milují reggae muziku, dub, dubstep, hip hop a kombinaci 2 MCs na majku. V kompletním složení má Concrete Safari 4 členy: Sensimílla, Shadow Player, MC J.O.B. a DJ Haš. Párty obvykle rozjíždí DJ Haš s pořádnou dávkou aktuálních pecek z Jamajky i zbytku světa. Následuje bassová masáž trávícího traktu dubem a dubstepem z produkce Shadow Playera. A potom MC J.O.B. a Sensimílla sdělí publiku skrze membrány mikrofonů, co si myslí o tématech jako je ganja, láska, život nebo babylon za scratchů DJe Haše.

rasta den

Tracklist chystaného alba Rasta den končí na čísle 11 a od začátku do konce je plné reggae rytmů, hip hopových beatů, skrečů, zpěvu a rapu. Role jsou v Concrete Safari přesně rozdělené. Producent Shadow Player se postaral o produkci a finální zvuk. Sensimílla a J.O.B. do toho napsali své sloky a DJ Haš některé pecky okořenil svým DJským uměním ve formě skrečů.

Na albu nejsou žádní hosté, nicméně dvě spolupráce je nutné zmínit. Tou první je mix a master u skladeb Stromy, Medicinman a Rasta den, o který se postaral Yukimura z pražského Mustakillah soundu. O druhou se postaral známý český raggajunglový producent Hundread, který si vzal pod křídla track Stromy a vytvořil chytlavý remix plný zlomených beatů a uvědomělé lyriky MCho J.O.B. Tento remix bude jako bonusový track součástí digitálního downloadu, který bude součástí každého zakoupeného CD.

Ptáte se proč? Shadow Player, který zastává roli producenta a DJe, odpovídá: „Digitální download dáváme ke každýmu CD, protože myslíme i na ty, kteří nemají CD přehrávače a stejně nás chtěj podpořit a mít doma tento originální kus s grafikou od Dochtora Plže. Takže se nikdo nemusí trápit s ripováním MP3 z CD, a může si naši hudbu stáhnout do svýho oblíbenýho zařízení.“

A na jaká témata se můžete při poslechu tohoto alba těšit? Na tuto otázku odpovídá Sensimílla, MC a DJ: „Do naší hudby projektujeme lásku a pokoru k přírodě. Řešíme aktuální témata života v babylonským systému, který je u nás spojen s užíváním posvátný byliny konopí v jakýkoli přírodní formě.“

V den releasu tohoto počinu budou spuštěny i nové webové stránky concretesafari.cz, kde půjde objednat nejen album Rasta den, ale i nějaký ten merč. V tisku jsou trika a mikiny s grafikou typickou pro tuto bandu a časem přibudou další věci.

rasta den

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více