VP Records uvádí novou aplikaci REGGAE KING RADIO

Společnost VP Records spustila novou aplikaci Reggae King Radio!

Aplikace umožňuje fanouškům online poslech rozhlasové reggae & soca stanice Reggae King Radio (dříve známé pod názvem Randy’s Reggae Radio).
Aplikaci vytvořila společnost Intacs Corporation a Reggae King Radio App je nyní k dispozici ZDARMA ke stažení v obchodech Apple App a Google Play.

Reggae King Radio App umožňuje uživatelům poslouchat hudbu prostřednictvím jejich telefonů a tabletů a třeba on line chatovat s autory vysílání.

Aplikace je uživatelsky velmi příjemná a umožňuje vice funkcí než jen poslech přes běžný webový prohlížeč.

       x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

x

Budete-li chtít rozšířit komunitu Reggae King Radio, máte k tomu spoustu možností. Aplikace např. nabízí živou chatovací místnost, která uživatelům umožňuje komunikovat jak s hostiteli programů tak i mezi sebou v reálném čase, stejně jako snadný přístup na sociální sítě Reggae King: Facebook, Twitter nebo Instagram. Navíc uživatelé mohou pomocí aplikace přimo telefonovat do studia (pozor na přidání správné předvolby +1)  a jednoduše položit otázku nebo zanechat komentář.


Program obsahuje např.:
Dub Rockers Show with DJ Ted Ganung,
The Live Vibes Flight with DJ Face Money,
Afternoon Drive with The Bajan King,
Fire Blaze Friday’s with DJ Hypeness,
The Vinyl Showcase with Shinehead,
Kingston 12 Hifi a mnohem vice.

Kompletní program je zde:
http://reggaekingradio.com/

včetně možnosti poslechu on line z webového prohlížeče.


„Tato aplikace nám umožňuje oslovit mnohem širší publikum. V době, kdy uživatelé čím dál více používají mobilní aplikace, jsme rádi, že jsme nyní součástí tohoto rostoucího trhu,“ řekl Edwin Howell, programový ředitel Reggae King Radio.zdroj:
http://jamaica-gleaner.com/article/entertainment/20170510/vp-records-launches-new-reggae-king-radio-app

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více