VIDEO: THE SPANKERS – MUSIC IS MY LAND

Kapela The Spankers pro své fanoušky připravila letní singl „Music is my land“ a k němu i videoklip, který zachycuje běžný den v životě muzikanta. Klip zároveň představí zpěvačku kapely Elén Berešovou, která v The Spankers zpívá od začátku tohoto roku.


Letní pecka se silnou melodií, plná pohody, sluníčka a dobré nálady. Taková, kterou si každý může zazpívat třeba cestou k vodě. To je nový singl kapely The Spankers, který fanouškům aktuálně představí i  videoklip. Samotný název „Music is my land“ vypovídá o obsahu. O životě muzikanta, který je plný krásných zážitků, přátel, koncertů, ale i průserů a těžkých rán. Muzika a vše kolem ní se stává jeho rodinou a smyslem života. Videoklip pak ukazuje, jak vypadá letní den, kdy se kapela vydá na koncert, včetně toho, co se děje třeba na benzinkách při návratech domů. Nahrávka vznikla ve studiu Aleše Hyvnara a natáčení videoklipu vedl Tomáš Elšík, který v minulém roce získal ocenění za nejlepší střih na Famufestu.

Kapela je ve složení, které si všichni hrozně užíváme. Děláme skvělý věci a je nám spolu dobře. Tuhle atmosféru se snažíme přenést i na fanoušky a doufáme, že se v naší společnosti cítí podobně,“ říká Elén Berešová, zpěvačka The Spankers.

Kapela The Spankers prošla v posledním roce mnoha změnami, které ovlivňují její tvorbu a přináší spoustu novinek, které rozhodně stojí za to vidět a slyšet. Nový singl je jen malou ukázkou toho, na co se můžou fanoušci v budoucnu těšit. Už nyní se připravuje další singl a videoklip, který bude mít spíše rockovou polohu. Konec roku 2014 a rok 2015 bude pro kapelu zásadní a fanouškům přinese spoustu překvapení.


Spankers_foto1

THE SPANKERS
S obrovskou energií kombinují ska, reggae, funky, rock i rap a vytváří styl, kterému říkají off-beat pop. Fanoušci mohli The Spankers vidět v roce 2013 na festivalech jako Colours of Ostrava, Mighty Sounds, Rock for People a mnoha dalších. Během svého působení se kapela zúčastnila i dalších významných festivalů, jako Trutnov Open Air, Sázavafest, Proti proudu, Zimní Rock For Churchill atd. Stejně tak ji velmi dobře fanoušci znají z klubových koncertů po celé České republice. Mimo to kapela koncertuje na Slovensku, v Německu, Brazílii a v dalších zemích. Debutové album Boom! Bang! Pow! You Know…, se umístilo na 2. místě v rámci žánrových cen Anděl 2010 a singl Superman bodoval v žebříčcích televizních i rádiových hitparád. Kapela koncertovala se Sto zvířat, Fast Food Orchestra, Dub Pistols, The Aggrolites, The Skatalites, Valkyrians a dalšími.

www.thespankers.cz
www.facebook.com/the.spank.sound
www.bandzone.cz/thespankers

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více