PROFIL: COLECTIV

colectiv

Colectiv je zpěvák z jižních Čech, od malička si zpíval s maminkou, která ho přiměla přidat se ke sboru, kterému se věnoval přes dva roky, než začal objevovat kouzla okolního světa (jako každý puberťák) a z chorálů přesedlal na pozitive vibez. Reggae pro něj bylo jasnou volbou, ve chvíli kdy na německé televizi viděl záznam koncertu Boba Marleyho z Dortmundu, který ho absolutně unesl a začal shánět veškeré informace odkud, kde, jak a proč. Prostě „POZITIVE VIBEZ, YUH KNOW?“ Jak by řekl BOB.

První akci odehrál v Českých Budějovicích v roce 2010, díky skvělé atmosféře a pozitivním vibracím se rozhodl pokračovat dál a dnes už má na kontě stovky akcí, včetně festivalů jako jsou Muffin, Uprising (SK), Migty Sounds a podobně. Mezi jména se kterými spolupracoval patří např. Cocoman, MessenJah, Mc Ryhha, Medial Banana, Pull Up Unity. Rozhodně nesmí chybět ani jméno jeho aktuálního parťáka DJ F.I.L. a  se kterým nejvíce spolupracuje.

Tento rok se můžeme těšit na spoustu novinek, tak sleduj reggae.cz a dozvíš se víc.

[toggler title=“TVORBA“ ]

[/toggler]

    

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více