ROZHOVOR: JAK SE „PEČE“ MUFFIN

Festivalová sezóna 2016 je tady! Za sebou máme dubnový Mo’fire witches, před námi GoodTown a květen zakončí Muffin open air. V Létě samozřejmě o festivaly nebude nouze, a proto vám přinášíme sekci FESTIVALY, kde najdete všechny potřebné informace o festivalech nejen v Česku, ale i v okolních státech. Každý festival má svojí stránku, která nabízí kompletní info, včetně mapy areálu. Jako bonus k této sekci vám přinášíme rozhovor, a to konkrétně o festivalu Muffin open air, který se uskuteční 28. – 29. 5. 2016 v kempu Mláka kousek od Třeboně a kde má Reggae.cz již tradičně svoji stage. Rozhovor není s nikým jiným, než s pořadatelem Rudou Kolářem, tímto ho zdravím a jdeme se podívat jak se takový Muffin peče.

Začneme první otázkou, jak jsi se dostal k pořádání fesťáku a jak vůbec vznikl Muffin?

Ahoj, ještě před rozhovorem bych ti rád poděkoval za otázky. Jdu si namíchat Cuba Libre a jdem na to 🙂 Prosim tě, k pořádání festivalu jsem se dostal tak, že jsem se kamarádil s Jardou Baštů (DJ Ja.Basta) a napadlo nás udělat venkovní mejdan pro pár známých. Tenkrát nebyl Facebook a na plakáty nebyly peníze, tak jsme vytiskli jenom jednobarevný letáky a rozdávali to kámošům. No, sehnali jsme malej vojenskej stan, dovezli jsme aparát a dorazilo asi 80 lidí a pařilo se až do rána… Bylo to super, tak jsme se rozhodli, že to za rok zopákneme… a tak to jede až do dneška, jenom se to všechno trochu zvětšilo… a proč zrovna MUFFIN? Protože je dobrej, sladkej a každýmu chutná… A navíc nás baví ragamuffin, tak asi proto.

A jak je to dlouho, kdy byl první ročník?

No, první ročník proběhl v roce 2005, takže jedenáctej rok a každej rok jsou dva festivaly (v květnu a konec srpna) takže už jich máme 20 za sebou a teď nás čeká 21. MUFFIN.

10959104_10206196939312387_4919206305158288205_n

Tak to už je slušný číslo, jak dlouho se takovej festival připravuje a kolik vás na to je?

Tak my začínáme s plánováním zhruba půl roku předem a jsme dva! Já a DJ Hanzall (beatz.cz), kterej si dělá kompletně celou DnB Stage, řeší grafiku a spoustu dalších věcí… Vzájemně se doplňujeme.

Ve dvou, tak to kloubouk dolu, pánové, tak mě napadá otázka co je na pořádání nejtěžší?

Nejtěžší je asi trefit se zrovna do správnýho počasí, to se holt občas nepovede, ale s tím nikdo nic nenadělá… Tady bych chtěl poděkovat všem, kdo se nebojí vzít pláštěnku a holínky a dorazej si užít i tak super párty. A že je takových lidí, co jezděj na Muffin spousta – RESPEKT!!! J No a pak takový ty věci kolem co se dělaj na poslední chvíli jako doplňovat bary, stavět stánky atd…

A naopak to nejjednodušší a co tě na tom nejvíc baví?

Nejjednodušší je asi objednat si pak drink a užívat si to a nejvíc mě baví, že se tady vždycky potkám se spoustou kámošů, který třeba ani celej rok nevidím, pokecám s nima, dám si s nima panáka a pak mě baví když vidím ten tančící dav lidí, jak si to všichni užívaj… to je super!

Na konec, je něco, co by jsi vzkázal čtenářům reggae.cz ?

Čtenářům reggae.cz bych vzkázal, ať čtou dál, ať sdílej dobrý články dál mezi další lidi a ještě bych všem vzkázal, ať jezděj na akce, na festivaly, protože bez vás by to nešlo… Jo a ještě teda, že se na všechny těším 28. 05. 2016 v Kempu Mláka u Třeboně na další nehorázný kalbě jménem MUFFIN! Jo a ještě, ať nám třeba lajknou fb: Muffin – Open Air Festival, jo a ještě bych rád vzkázal mámě že by zase mohla udělat řízek se salátem, ten mám rád…


odkazy:
web:  http://www.muffin.cz/
fb:      https://www.facebook.com/muffinfest
jarní Muffin – fb událost: https://www.facebook.com/events/752739964857801/

12998413_1076412742419009_3342845248622308637_o

 foto muffin & reggae.cz

Soutěž probíhá na facebooku

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více