VIDEO: N3O AKUSTIKA OTEVÍRÁ LÉTO POZITIVNÍ PÍSNÍ „PRIDAJ SA K NÁM“

Prešovská partička veselých a talentovaných reggae muzikantů N3O Akustika zaujme svojí bezprostředností a pozitívním přístupem k životu posluchače jakékoli věkové kategorie. Sršíc velkou energii umí vykouzlit úsměv na tváři a roztancovat i náhodné kolemjdoucí. Přesně to platí i pro jejich novou píseň „Pridaj sa k nám“. Kterou nám představili spolu s klipem. Jedná se o první ochutnávku z připravovaného alba, na kterém skupina v nové sestavě usilovně pracuje. O vydařené zahájení letní sezóny se jim postaral i režisér a kameraman klipu Jaro „Jaris“ Vaľko a vydavatelství Batelier Records.

„Natáčali sme v Prešove, priamo v centre mesta, v Záhrade umenia, v MHD, v našom obľúbenom podniku Lokál a sme radi, že sa podaril klasický Jarisovský videoklip. K pesničke môžem prezradiť, že je o priateľoch, vzťahoch a o tom, ako by nám bolo fajne keby sme sa k sebe správali lepšie a ľudskejšie“ vyjádřil se frontman a kytarista kapely Pavol Kovaľ, za kterým pevně stojí ostatní členové kapely Filip Činčala (kontrabas), Filip Lipka (housle), Jakub Slávik (lesní roh), Tomáš Durkáč (bonga) a Mirko Szirmai (perkuse).

N3O Akustika už několik let intenzivně koncertuje po celém Slovensku, a i letos v létě tomu nebude jinak. Protože kromě klubů a festivalů nepohrdnou ani pódiem ulice, ať už plánované nebo ne, často je vídáme na náměstích i jiných veřejných prostorech. Jejich bezprostřednost a zábavný duch vás určitě dostanou také. Proto vás kapela zve na jejich letní Street Tour 2016. Na tu vyráží s dalším novým členem Stanom Rusynom, jeho specialitu bude zpěv i rap.


Nejbližší termíny:
12.7. – BA, Trnava na ulici, Nitra, Hyde Park večerný koncert
13.7. – Trenčín, Žilina na ulici, Banská Štiavnica Archnajel Café, večerný koncert
14.7. – Banská Bystrica, Liptovský Hrádok, Tatranská Lomnica večer
15.7. – Poprad, Košice a večer v Prešově, Christiania

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více