VIDEO: NEVEREŠ – KOTEL

Přichází první videoklip projektu Nevereš (rozhovor pro reggae.cz najděš zde) a je rozhodně na co se podívat. Principál, zvíře a šílenej vědec. Mocná trojice přikládá pod kotel ve skvěle zpracováném klipu. Tři scény, ve kterých každý ukaže svojí tvář se propojí a zakončí v bláznivou párty, která zaručeně nenechá nikoho v klidu sedět na zadku. Kary jako principál s šíleným a trošku děsivým klaunem, MessenJah jako zvíře propletající se přírodou a Cocoman jako zvrácený chemik, který míchá mocné lektvary. To odpovídá skutečnosti, ve které právě on má na svědomí šílený a energický koktejl s názvem Nevereš.

Video s názvem Kotel nasadil laťku poměrně vysoko, můžeme se jen těšit na další skvělou práci této bandy. Efekty, střih a fireshow… za klipem nestojí nikdo jiný než všem známý Rashid Fidratovich Garipov, se kterým „sklizeň crew“ spolupracuje a má na kontě klipy např. pro MessenJaha, Missy M atd.. Svěřit mu i tento klip byla správná volba, posoudit to můžete sami.

Den po zveřejnění na youtube má klip aktuálně 1 658 zobrazení, což je na naše poměry hodně slušné číslo. A jak zní Nevereš na živo a jak zatopí pod kotlem se dozvíš už 2.4.2016 v pražském klubu Storm, kde proběhne debut párty.

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více