TUFF STEPPAS PŘEDSTAVUJÍ 6 MILLION WAYS TO DUB

Nové dubové duo z Maďarska Tuff Steppas přichází s debutovým albem plným kvalitních songů. Prostřednictvím “6 Million Ways to Dub” vás vezmou na příjemnou prohlídku všeho, co reggae a dubový žánr nabízí. Před pár týdny jsme informovali o jejich videu k songu Dubstylin, které zároveň otevírá tento počin. S touhou přinést dub a reggae hudbě nový zvuk, dali do kupy 11 tracků s interprety z celého světa, obzvlášť z Jamajky a Maďarska.

Na albu je nejvíce slyšet oblíbeného maďarského zpěváka Gregory G Rase, kterému patří 4 kousky. Steppas styl se nechá slyšet ve “Wicked Man Intention” spolu s jamajčanem The Gideon, digital roots zas se Smoke v “Love Marihuana”. Další “Polarity” a “Mighty Dread” doplňují skvělé kousky jako “Judgement Morning” od Mesidon Hart, “Bush Herb” od Babystep nebo “Life Inna Di Slum” od londýnčana Mowty Mahlika aka Dark Angel. Nenechte si ujít ani “Natty Dread Love”, ve které se střetne krásný hlas Micah Shemaiaha s Fanni, které je v závěru alba věnovaná i dub verze.

Uvědomělá hudba producentů Don Miguela a Csimpifona má svůj základ v jamajské dubové a digitální hudbě. Kombinací starého s novým vzniká unikátní masivní zvuk, používaním old-schoolových technik a analogových instrumentů spolu s moderním pojetím tvorby. Album vychází pod slovenským labelem Batelier Records. “Got to stay focus, feel the polarity, got to choose counscious, stay away from vanity!”

 

[icon name=“users“ class=““ unprefixed_class=““] Tuff Steppas

[icon name=“file-audio-o“ class=““ unprefixed_class=““] Six million ways to dub.

[icon name=“calendar-check-o“ class=““ unprefixed_class=““] 18.7.2016

[icon name=“video-camera“ class=““ unprefixed_class=““] Tuff Steppas feat. Kingfa Redd – Dubstylin

[icon name=“camera“ class=““ unprefixed_class=““] Tuff Steppas 

[icon name=“money“ class=““ unprefixed_class=““] koupit album

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více