VIDEO: PILOTNÍ SINGL „DUBSTYLIN“ OD TUFF STEPPAS

Tuff Steppas

Man a real tuff steppaz! Dva talentovaní veteráni maďarské reggae scény přicházejí s novým nadupaným projektem. S touhou přinést nový zvuk klasické dubové hudbě se spojili do skupiny Tuff Steppas. Svěží vítr vane přímo z hlavního města, z Budapešti, kde světu ve svém Little Lion studiu připravili 10-trackové album “6 Million Ways to Dub”. Na to si ještě necelý měsíc počkáme, ale dnes pro vás máme první ochutnávku a to rovnou s videem v produkci Bakó Studio.

Jako v každé písni z alba, tak i v této se spojili s talentovaným zpěvákem z Karibiku a UK, Kingfa-Redd z čehož vznikl velmi chytlavý počin “Dubstylin”. Píseň, která mi celý den zní v hlavě si určitě pustí každý z vás víc než jednou. Uvědomělá hudba z dílny dubových inženýrů Don Miguel a Csimpifon bere základ v kořenech jamajské dubové a digitální hudby. Kombinací starého s novým, použiváním old-schoolových technik a analogových instrumentů spolu s moderním pojetím tvorby vzniká unikátní a masivní zvuk.

“Dubstylin” je zatím jen prvním počinem tohoto hudebního projektu, ale my už víme, kdo na něm ještě bude kolaborovat. Těšit se můžete na umělce jako Chezidek, Micah Shemaiah, The Gideon, Mowty Mahlyka, Gregory G Ras a mnoho dalších. Oficialní release alba je 18. července a vychází pod slovenským labelem Batelier Records. Dopředu můžeme říct, že se máte na co těšit.

Kupuj a stahuj zde!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více