Alborosie ft. Chronixx – Contradiction | Official Music Video

V pátek 16. listopadu vyšel nový klip dvojice Alborosie a Chronixx k singlu Contradiction z alba Unbreakable: Alborosie Meets The Wailers United, o kterém si tedy taky myslím svoje, resp. o fungování kapely The Wailers,  která už skoro 40 let žije jen ze jména svého frontmana Boba Marleye a v podstatě jde jen o jakousi pochybnou fabriku na peníze. Nicméně, nutno uznat, že The Wailers, coby backing band fungují na slušné úrovni a co si budeme povídat, spojení s Alborosiem, je tutová záruka komerčního úspěchu. O tom svědčí i to, že singl, dokonce ještě bez videa, obsadil první příčku listopadového (tedy za říjen) žebříčku Global Reggae Charts.

Hudebně to písnička není nijak objevná. Když jí porovnáte se čtyři roky starým hitem Who Knows, zní to hodně podobně. Možná právě proto se lidem líbí  😉 Vizuální stránku se mi snad ani už nechce komentovat. Jamajské exteriéry a příběh, který v podstatě prvoplánově koresponduje s textem…  Poslední čtvrtinu klipu tvoří pravděpodobně upoutávka na další klip, tentokrát k písničce Lie.

 

70%
  • hodnocení redakce

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více