Colectiv – Dirty Sound

ft. DJ FLUX

88%
  • hodnocení redakce

Zdravím Vás všechny z matky měst.

Říká se… do třetice všeho dobrého a tak tady máte třetí song Dirty Sound s klipem z mého připravovaného alba První a poslední.                                              

Proč že jsem napsal tuto skladbu, mám ve jméně kolektiv, zpívám o lásce a míru mezi lidmi a teď se témou otírám o dnešní „MC’s (cože?) kulturu“ nové generace? Text jsem napsal za dvanáct minut a demo nahrál za dalších dvacet minut po shlédnutí doporučeného videa, ze kterého jsem se nemohl vzpamatovat. Škrr a hrr a ssske mi koncem roku 2016 dopomohlo napsat to co dnes posloucháte. Její realizace byla ale o dost delší a těžší než jsem měl původně v plánu ale vše jde jak má jít. Poslouchejte pozorně, sdílejte mezi sebou a VOLUME DO PRAVÁÁÁ! UUuu Dirty Sound.

O nadupaný Riddim se postaral Cocoman ve své laboratoři Coco Jammin production. Dosadil tam své backing vokály. Společně pracujeme na tom aby album bylo co nejdříve. Big UP Bro! A jsem moc rád, že mi Dj Flux nahrál neskutečný scratch -e a doplnil mojí vizi k dokonalosti.

Tento vizuál vznikal opět s Petrem Štachem ze @ctyrimedia a bude tomu tak i nadále u dalších dvou, které zanedlouho budou na YouTube stránkách Colectiv. https://www.youtube.com/colectivofficial

Natáčení proběhlo v jeden den v Kolbence a na Barrandovských terasách v Praze a myslím že jsme to vymysleli na výbornou. 

„Faya“ zapálili chlapáci z Fireshow JBC a tímto se klaním znova. Fotky obstaral Rado Tomeček aka mo.ment production. Nešlo by to ani bez SnowBitch.cz a Good-vibes.cz, kteří jsou našimi sponzory. Díky Vám všem.

Sledujte mě i nadále, děkuju za podporu!

https://www.facebook.com/ColectivCz/
https://www.instagram.com/colectiv/
http://colectiv.cz/

Booking na:
colectivczofficial@gmail.com

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více