Jesse Royal feat. Protoje – LionOrder

Official Music Video

LionOrder, čerstvý počin v produkci Seana Alarica, který stojí, mimo jiné, za úspěchem Koffee, obsahuje všechno to, co se v posledních týdnech a měsících osvědčilo. Pomalejší tempo nu roots riddimu, spojení zpěváka a DJe, který deklamuje v takřka až grimeovém tempu.

Prostě se nemůžu zbavit dojmu, že jde o song vypreparovaný tak, aby se hlavně líbil…. 13 500 zhlédnutí za necelých 21 hodin a k tomu 1400 lajků hovoří samo za sebe. Schválně jestli ho bude někdo poslouchat třeba za 5 let…  Spíš asi ne. Podle mě jde o čistě komerční počin, prvoplánově těžící z toho, co právě „frčí“.

Vizuální stránka je již tradičně zaměřena na evropské, potažmo severoamerické publikum. Kouření bongu, jamajská příroda, jamajská skládka, jamajský shanty town, jamajská party s ohněm – no prostě tradiční klišé. Za zmínku stojí snad jen používání PiP – tedy obrazu v obrazu, jako zajímavého vizuálního prvku.

A co si o tom myslíte vy?

70%
  • hodnocení redakce

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více