MEDIAL BANANA – Keď padá dážď (OFFICIAL VIDEO)

Slovenská reggae kapela Medial Banana vydává první videoklip k připravovanému třetímu albu. Tím příští rok oslaví ve velkém stylu svých deset let na hudební scéně. Za tu dobu se tahle bratislavská partička stala jednou z nejoblíbenějších kapel našeho stylu, stálicí festivalů a velkých pódií. Vychutnejte si jejich nejnovější počin „Keď padá dážď“.

Novinka, šitá na míru sychravému počasí posledních dnů, však určitě rozveselí všechny fanoušky reggae i „Banánů“ samotných. O videoklip se postaral režisér Peter Hoferica a kameraman Marián Ontko. Chytlavé upršené novince předcházel letní hit „Môžem všetko„, který se rychle a úspěšně zařadil do banáního koncertního repertoáru a často ho můžeme slyšet i ve slovenském rozhlasovém éteru. Nový hit určitě zazní už i na letošních posledních koncertech: v sobotu 15. 12. v Bratislavě v Ateliéru Babylon a o týden později v košické Tabačke, prešovském Wave i nitranském Music a Cafe.
Hudbu a merch Medial Banana najdete na:
85%
  • hodnocení redakce

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více