Medial Banana představují nový letní hit Môžem všetko

Kluci z populární slovenské reggae kapely Medial Banana vysílají do světa chytlavou letní novinku. Ve čtvrtek 9. 8. 2018 odpremiérovali nový zamilovaný song s názvem Môžem všetko, který zaručeně zaujme nejenom ženy a dívky  😉

„Ked ležíš pri mne, už viac nemusím nič – ked stojíš pri mne, vtedy môžem všetko“, zpívají Pokyman a Erik Šulc v letním hitu, který vychází pod hlavičkou jejich dvorního vydavatelství Reggae Callin‘ Records. Skladba je i první ochutnávkou z připravovaného alba, který Medial Banana plánují vydat na podzim nebo v zimě 2019 k příležitosti jejich desátého výročí.


Medial Banana je právě uprostřed naplněné letní šňůry # MBleto18, během níž už odehráli festivaly jako Pohoda, Mighty Sounds, Fourtune, Cibula či Sitno Blues a do konce léta je ještě uvidíte na Grape, Holidaylande, Skály festu či na Uprisingu, kde představí své sólové projekty: Pokyman & Luki Fwd a Erik Šulc & Tribal Colours. Vychutnejte si nový letní banana song a přijďte za Medial Banana i na koncert, abyste si je užili naživo!


Do konce léta je můžete vidět ještě na těchto akcích:

10.8. – Street Music Night – Liptovský Mikuláš
11.8. – Grape Festival – Piešťany
17.8. – Holidayland – Senica
24.8. – Divadelní pouť – Zálesie
25.8. – * surprise *
24.8. – Divadelná púť – Zálesie
25.8. – *surprise*
30.9. – Pláž Staré Mesto – Bratislava
01.9. – Skaly Festival – Rajecké Teplice
28.9. – Žilina Žije – Žilina
29.9. – Modranské vinobranie – Modra
Kluci kromě působení v kapele Medial Banana mají i své sólo projekty.Pokyman & Luki FWD tvoří skvělou dvojku už téměř rok. Svou tvorbu prezentují nejen na Slovensku, ale i v zahraničí. Postupně si získávají stále více a více příznivců a úspěch již sklidily na festivalech jako Sziget, Electric Castle, Mighty Sounds či One Love Sound Fest. Charakterizuje je mix reggae a dancehallu, kde samozřejmě nemůže chybět Pokyho nezaměnitelný slovenský, ale i anglicko / jamajský raggamuffin projev.

Erik Šulc & Tribal Colours je seskupení skvělých Slovenská umělců. Tvoří ji čtveřice Erik Šulc z Medial Banana, a hudebníci z kapel La3no Cubano, Space Cats a Gonsofus ve složení Roman Kováč, Miloš Bulík a Gábor Tokár. Jejich tvorbu tvoří známé hity, ale i vlastní skladby s nádechem reggae, dubu a experimentálu.

Pro více info:
FB: https://www.facebook.com/MedialBanana
IG: https://www.instagram.com/medial_banana/
WEB: http://medialbanana.com


Medial Banana – Môžem Všetko (Lyric Video)

95%
  • hodnocení redakce

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více