MEDIAL BANANA – Ten Vibe

OFFICIAL VIDEO

Známá slovenská reggae kapela Medial Banana chystá ke svému desátému výročí nové album. Třetím zveřejněným singlem z něj je taneční banger s názvem Ten Vibe, který zveřejnili i s originálně ulítlým klipem. Živě bude mít skladba premiéru na Pohodě.

O videoklip, který dokonale doplňuje energickou skladbu Ten Vibe, se postaral v roli režiséra Braňo Vincze a Viktor Cicko stál za kamerou. Skladba se nahrávala v The Wellders Studio v Bratislavě, o mix se postarali v Loft Studio a master putoval až z USA od Chris Graham Mastering.

Nová banánovská hitovka bude mít svou živou premiéru už dnes v pátek 12. července na festivalu Pohoda na trenčínském letišti, kde kapela představí i svůj nový koncertní program. Medial Banana si živě můžete užít i na dalších slovenských festivalech jako Grape, Sitno Blues, Atmosféra, Maringota, Skály či Uprising na Zlatých píscích, kde Medial Banana chystají speciální narozeninovou show s kapelou Polemic.

Letní turné Medial Banana #MBleto19:

12.7 Pohoda Festival – Trenčín
27.7 Sitno Blues – B.Štiavnica
02.8 Festival Atmosféra – H. Nemce
09.8 KunčickýKravál 19 – Kunčice (CZ)
10.8 Grape Festival – Pieštany
10.8 Víno pod hvězdami – Pezinok
18.8 Magio Pláž – Bratislava
17.8 Fest Maringota – Skalica
17.8 Night City Run – Pieštany
24.8 Uprising Festival – Bratislava
30.8 Punkáči dětem – Trenčín
30.8 Skály Festival – R.Teplice
07.9 Den otevřených dveří – Šariš
08.9 Petržalský Festival – Bratislava
21.9 Hudba městu – Hlohovec
25.9 Hudba z fekty – Brno (CZ)
28.9 Dúbravská Hody – Dúbravka

75%
  • hodnocení redakce

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více