COCOMAN aka ADAM LANČI

Mo:ment

Reggae.cz TV vám přináší další z řady rozhovorů. Cocoman připravuje k vydání druhou sólovou desku. Možná by se patřilo spíš napsat: Coco Jammin připravuje k vydání debutovou desku Adama Lančiho. Více se dozvíte z našeho interview.


CCocomana známe jako reggae zpěváka a producenta stojícího mimo jiné za projekty Sklizeň, Nevereš nebo Sirene factory. Letos vydává svou první sólovou desku pod občanským jménem Adam Lanči. Sólová je v pravém slova smyslu, protože narozdíl od předchozí desky Zázraky, kterou natáčel společně s kapelou Solid Vibes, na albu Přijde Den si vystačí s vlastní produkcí. Deska sama o sobě je příběhem hledání, prohlídkou temných zákoutí, cestou dlouhou nocí za východem slunce. Klasičtější reggae polohy střídají rapové pasáže, hutnou elektroniku, emotivní melodie a v textech se objevuje jak rezignace a cynismus, tak i víra a naděje. Slova jsou všeobecně hlavní nosnou silou desky a ne nadarmo Adam Lanči vyzývá k poslechu alba v kuse, na jeden zátah. Deska Přijde Den otevírá jeden malý svět a je jen na vás, jestli jste ochotní se do něj ponořit.

adam lanči


Pilotní singl – Na špatný adrese

facebook @adamlancifanpage

pozvánka na Křest – 28.10.2017  | Klub Uhelna | Praha 5 Smíchov

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více