The Miženko Brothers – Je čas na zmenu

Official Video 2019

Dancehall střihnutý twistem z východního Slovenska:

The Miženko Brothers vyzývají ke změně životního stylu v novém videosinglu „e čas na zmenu“.

Každý z nás to určitě zná – s příchodem jara se nám v hlavách pravidelně rozblikají kontrolky, že by se opět mělo zhubnout pár kil do plavek, omezit alkohol, cigarety či jiné neduhy v životosprávě. Populární magazíny ihned reagují a na svých stránkách představují různé „zaručené recepty“ na dokonalou figuru a pevné zdraví. Cesta za zdravím však může být pro každého jiná a občasné porušení předsevzetí hned nemusí znamenat tragédii. V životě je přece nejdůležitější rovnováha. To je odkaz nejnovějšího videosinglu JE ČAS NA ZMENU z produkce hudebního projektu The Miženko Brothers, který tvoří bratři Miženkové známí z kapely Smola a Hrušky.
Tento v pořadí již čtvrtý singl The Miženko Brothers svým svěžím letním laděním v duchu reggae dancehallu vykouzlí úsměv na tváři a pohodu již při prvním poslechu. Doplněn je videoklipem z vlastní produkce Miženkovců. Prostřednictvím herců se v něm prolíná pohled na zdravý a nezdravý způsob života, které se nakonec setkají v dokonalé harmonii. Striktní dodržování pravidel zdravé životosprávy často způsobuje zbytečný stres, který také může spustit zdravotní problémy. Nejdůležitější je proto zůstat v pohodě a brát život s optimismem.
Projekt The Miženko Brothers vznikl v roce 2016. Formaci tvoří bratři Jahn a Matouš Miženkové, kteří si vedle působení v kapele Smola s Hrušky vytvořili vlastní projekt, do kterého přizvali i svého nejmladšího bratra Jakuba. Ve skladbách chtějí prezentovat svůj pohled na svět a přinést svou autorskou hudební tvorbu, kde mísí styly jako jsou funky, rap, punk a ska. Kromě aktuální novinky Je čas na změnu dosud vydali i videosingly: Moje věc feat. Boms, Lidé a Murena.

Více info na oficiálních kanálech projektu The Miženko Brothers:
facebook.com/themizenkobrothers,
instagra.com/themizenkobrothers,
youtube.com/themizenkobrothers


a já dodávám:

87%
  • hodnocení redakce

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více