COLECTIV – Přestaň se mračit

Když jsem poprvé viděl tenhle nový Colectivův klip, tak mě vlastně ani moc nezaujal, možná to bylo tím malým displejem mýho mobilu a taky mě napadlo, že má Colectiv zajímavější písničky, pro video zpracování vhodnější.

Teď, když už jsem klip viděl aspoň 20x na velkym monitoru, jsem svůj názor změnil.

V každém případě považuju za absolutně skvělej nápad to křeslo na Karlově mostě. Takže, řekněme, že půlka klipu je super. Nejdřív mě trochu vytáčelo to bávo kabrio, ale tak nějak jsem si na něj zvyknul a vlastně i ve spojení s tím rozdáváním #holkykytkam, jak se Colectiv roztomile přeřeknul v našem video rozhovoru, to není úplně samoúčelné honění si trika. Colectiv do pohodový melodie sází slova kadencí těžkýho kulometu a klip jako celek působí hodně kompaktně.

Chápu, že točení klipu něco stojí, ale ten prvoplánovej product placement, mi v klipu fakt hodně vadí. Na druhou stranu na mě trochu rušivě působí espézetka na autě. Tam by klidně mohlo být Colectivovo logo, třeba…

Colectivův klip byl zveřejněn také na, pro mě nejprestižnějším reggae webu Reggaeville.com. A za to patří všem, kdo se o to zasloužili velký BIG UP!

Mám radost, že u natáčení byla také naše redakce, jmenovitě Rado, a my vám mohli nabídnout exkluzivní fotoreport z natáčení.

Dal bych klipu i víc, ale za ten product placement…  😉

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více