Jah Cure – Telephone Love

Po takřka půl roce od vydání skladby přichází Jah Cure s oficálním klipem k hitu Telephone Love. Těžko říct, zda jednou překoná 17 798 656 zhlédnutí písně Call on me, 16 479 876 zhlédnutí Unconditional Love, 11 147 879 zhlédnutí Love is nebo 3 665 150 zhlédnutí zatím asi posledního hitu Life We Live.

Dvojice režisérů Justin “Jus Bus” Nation & Anderson “ATA” Andrew se podle mě moc nevytáhla. Pochválit je snad můžu za práci s telefonní budkou. Zpěváka zpívajícího před červenou stěnou nebo řídícího auto jsme mohli vidět snad už milionkrát předtím a co si budeme povídat, moc cool to teda není.

Ještě jednu pochvalu si ale zaslouží práce s kamerou umístěnou na dronu řízeném operátory z Tropical Visions. I když statické záběry „shora“ poprvé použil a možná se dá říci, že i „vynalezl“ český televizní režisér na Mistrovství světa v hokeji v roce 2004, jedná se o celkem inovativní postup.

Po loňské nominaci na Grammy bude mít Jah Cure ještě hodně práce, aby připravil nové kvalitní album, které bude obsahovat alespoň jednu pecku typu Life We Live.

Držím mu palce!

95%
  • hodnocení redakce

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více