REPORT: NEVEREŠ UKÁZAL JAK ROZPÁLIT KOTEL

V Sobotu 2.4.2016 se v pražském klubu Storm konala debut párty projektu NEVEREŠ. Naše redakce byla u toho a mimo fotoreportu pro vás máme i report textový.

Projekt NEVEREŠ jsme vám představili v rozhovoru, který byl zárověň pozvánkou na debutovou párty. O warmup se nemohl postarat nikdo jiný než Selector Boldrik, který zaručeně roztančí každou párty. Po hodině nastoupil za pult Major P., který pokračoval v rozdělávání ohně pro blížící se kotel. Když se začal parket zaplňovat, přišel na řadu vítězný projekt cen Anděl v kategorii Ska & Reggae & za rok 2015 URBAN ROBOT. Kluci si své vítězství dokonale obhájili. Parket se naplnil a masive se zapojil na 110%. Energická show, během které se připojil MessenJah se společnou peckou Já to chci taky. U songu Rektální Turistika si svůj part odzpíval živě i Cocoman. Na závěr kluci přihodili dvě novinky, musíme uznat, že opravdu stojí za to a zatím je uslyšíte live na jejich akcích.

Za pult se vrátil opět Major P., což bylo pro mnohé neobvyklé. U Nevereš by každý čekal Wildu Pandu ale musím říct, že Major P. vykonal svojí úlohu backa na jedničku. Splašený spřežení, divoký koně, to je ta mocná trojice! Show začala peckou s názvem KOTEL, u které jsme se dočkali i videoklipu a která obletěla svět ještě před touto debut párty. Díky tomu se přidali fanoušci a refrén si střihli spolu s nimi. Následovaly nové tracky, které střídaly i sólové kousky od MessenJaha, Cocomana a Karyho oblečené do nového kabátu. Mix novinek a starých věcí byl mocné palivo, které opravdu rozžhavilo kotel ve Stormu až na strop!

Poprvé je jen jednou, kdo tenhle mejdan promeškal ale nemusí zoufat, vše se povedlo a NEVEREŠ pokračují. Kontroluj jejich profil spolu s našimi událostmi a určitě je v nejbližší době potkáš a užiješ si kotel stejně jako my. Do konce měsíce by se měla objevit i celá deska, ke které by měla být release party. Styl Nevereš lidi baví a nenechá je sedět. Možná to bylo i pokročilejší hodinou, ale když jsi moc, tak poznáš strop! Pro mě je NEVEREŠ jasnou volbou pro akci, kde si chci s pár drinky pořádně zapařit. 🙂

O konec show se už postaral Babylon Rocker, kterého prostřídal Wilda Panda a pařilo se až do rána.

12494782_1126895260664547_9123331648877142650_n

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více