Expedice Jamajka 2019

Zájezd snů do karibského ráje. Vyhraj místo v naší expedici a zažij neopakovatelný zážitek.
Za každých 500 Kč nákupu u našich hlavních sponzorů Growshop.cz (eshop či prodejna v Bořivojově ulici) a Seedbank.cz (eshop či prodejny na Újezdě a v Bořivojově ulici) získáváš jeden soutěžní los. Soutěžní losy budou po nákupu odeslány na tvůj mail. V případě nákupu v kamenných prodejnách tě tedy zaměstnanci požádají o jeho sdělení.
Soutěž trvá od 15. 5. 2019 do 11. 9. 2019 a každý z hlavních partnerů věnuje do soutěže jedno místo na Expedici Jamajka. Soutěžíme tedy celkově o dvě místa.
Výherci budou vylosováni dne 14. 9. 2019 na akci Stop Zevling.
Čím více losů, tím větší šance na výhru!
V ceně výhry: hotel, letenka, zelená dieta, doprava po ostrově, vstupy
* v případě výplaty finančních náhrad za opožděný let či jiné kompenzace nemají výherci soutěže nárok na vyplacení této částky, nýbrž tato náleží organizárovi expedice
Termín zájezdu: začátek prosince 2019
Co vás čeká, když vyhrajete Expedici Jamajka 2019?
Deset dní plných exotické přírody a reggae, večery prosycené vůní kouzelných bylin, nezapomenutelné západy slunce, surfařské spoty, pouliční život Kingstonu, chuť jamajského rumu, kilometry písečných pláží a stín tropického pralesa. To vše, a ještě mnohem více, na vás čeká v průběhu EXPEDICE JAMAJKA 2019.
Průzkumná expedice Jamajky nemůže končit ničím jiným než cestou napříč ostrovem do městečka Negril, ve kterém si za doprovodu reggae sound systémů a družné společnosti „lokálních týpků“ naposledy vychutnáte jamajské pláže, vysoké mořské útesy a ty nejkrásnější západy slunce v Karibiku.

e-mail: info@expedicejamajka.cz


… A JAK VYHRÁT ZÁJEZD SNŮ?

ZÍSKEJ LOSY ZA NÁKUP

Za každý nákup nad 500 Kč u našich partnerů – Growshop.cz a Seedbank.cz získáš los, se kterým máš šanci vyhrát zájezd na Jamajku.

GROWSHOP.CZ

Kamennou prodejnu Growshop.cz najdeš na pražském Žižkově, ulice Bořivojova 89. Eshop pak na www.growshop.cz.

SEEDBANK.CZ

U Seedbank.cz jsou kamenné prodejny rovnou dvě: Bořivojova 91, Praha 3 a Újezd 15, Praha 5. Eshop pak na adrese www.seedbank.cz

LOSY TI PŘIJDOU NA EMAIL

Nakoupíš-li v kamenné prodejně, prodavači si od tebe vezmou email. Do dvou týdnů ti na něm přistane los. V případě nákupu v eshopu email známe, takže ti los pošleme automaticky.

VÍC LOSŮ – VĚTŠÍ ŠANCE NA VÝHRU

To dá rozum! Losů tedy můžeš mít klidně víc. Kromě nákupu můžeš losy získat také v soutěžích na našem Facebooku nebo Instagramu. Tak nás sleduj.

POČKEJ NA LOSOVÁNÍ

Losování vítěze proběhne 14. 9. 2019 na akci Stop Zevling.

MÍSTO V EXPEDICI JE TVOJE

Balíš kufry a letíš s náma!

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více