Love and Harmony Caribbean Cruise 2018

UKONČENO

Ve spolupráci s německým SENTINEL SOUNDem Vám přinášíme soutěž o kajutu pro 2 osoby na druhý ročník Love and Harmony Caribbean Cruise!
 Love and Harmony Caribbean Cruise
Plavba se uskuteční ve dnech 24. března – 29. března 2018 mezi Fort Lauderdale na Floridě  – Montego Bay na Jamajce a Georgetownem na ostrově Grand Cayman (a samozřejmě zpět na Floridu  😉  ). Luxusní loď Celebrity Summit nabídne veškerý myslitelný komfort a hlavně během šesti dní a pěti nocí nás budou čekat 4 koncerty, 10 parties a komediální show.

Letošní line up zaujme fanoušky reggae, dancehallu i soca. Během plavby vystoupí např. Beres Hammond, Marcia Griffiths, Sanchez, Beenie Man, Elephant Man, L.U.S.T, Mr. Vegas, Chaka Demus & Pliers, Patrice Roberts, Kerwin Dubois, Kevin Little, Rupee, Ity and Fancy Cat a Majah Hype.


A jak se soutěží?

Klikni na tlačítko SOUTĚŽ

Sdílej první (připnutý) příspěvek na tvůj facebookový profil nebo vlož leták do tvého instagramu a označ svého přítele, se kterým by si chtěl/a plout v komentářích pod příspěvkem.

Soutěž skončí 24. října 2017!


Přejeme vám hodně štěstí!!!

Love and Harmony Caribbean CruiseLove and Harmony Caribbean Cruise

 

 

 

 

 

 

 

 

Love and Harmony Caribbean Cruise

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více