Uprising Stars Band Contest

Máte na to stát se Uprising Star? Oblíbený bratislavský festival spouští první kolo nové soutěže pro začínající kapely

Stáli jste už někdy pod pódiem na festivalu, sledovali koncert a ptali se sami sebe, proč tam nejste vy nebo vaše kapela? Pokud máte pocit, že patříte nahoru do světel reflektorů, Uprising vám dává šanci dokázat to. Letos se totiž poprvé otevírá soutěž kapel a jednotlivců Uprising Stars, která nabízí možnost vystoupit i začínajícím a mladým talentům.
Soutěž bude probíhat ve dvou kolech během dubna a května 2018. Z prvního kola vybere finalisty Uprising tým, v tom druhém přijdou ke slovu fanoušci, kteří svými hlasy rozhodnou, kdo se postaví v srpnu na festivalové pódium. Do soutěže se mohou zapojit kapely hrající „Uprising pozitivní žánry“ a přihlašování je otevřené tak pro lokální (rozuměj slovenské a české) i zahraniční kapely a jednotlivců.
Vítězové lokálního i zahraničního kola Uprising Stars získají honorované šedesáti minutové vystoupení na 11. ročníku Uprising, který se uskuteční 24. – 25. srpna v Bratislavě. Vítězové posílí lokální line-up se jmény jako Pokyman & Luki Fwd, Smola a Hrušky, Urban Robot či N3O. Přesné podmínky i způsob přihlášení najdeš na oficiálním webu Uprising festivalu. Organizátoři se již nyní těší na všechny nové tváře, které se objeví v Uprising Stars. Štěstí přeje odvážným, držíme vám palce!

VÍCE INFO: bit.ly/uprisingstars2018-SKCZ 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více