14. ročník festivalu Mighty Sounds už tento víkend!

Festival Mighty Sounds už v pátek 13. července odstartuje čtrnáctý ročník. Na přehlídce toho nejlepšího z žánrové hudby vystoupí mimo jiné Inner Circle, The Heptones, Polemic ft. Dr. Ring Ding nebo The Uppertones. Pořadatelé zveřejňují také poslední organizační informace.

Reggae.cz doporučuje:

pátek:

16:00 BAND-A-SKA – Mighty stage
17:05 YELLOW CAP – Monster stage
18:40 POLEMIC FEAT. DR. RING DING – Mighty stage
19:50 DISCOBALLS – Mighty stage
21:15 FAST FOOD ORCHESTRA  – Mighty stage
23:15 INNER CIRCLE – Mighty stage
01:15 THE UPPERTONES – Lucky Hazzard stage

 

sobota:
16:10 SMOLA A HRUŠKY – Monster stage
00:05 DUB FX – Mighty stage
neděle:

16:30 THE HEPTONES – Monster stage
20:00 TALCO – Mighty stage

a samozřejmě i všechno na Buben Territory stage a Radio 1 stage!!!

heptones
THE HEPTONES (JA)

Nejjednodušším způsobem, jak se dostat na festival Mighty Sounds, zůstává jízda vlakem – i letos České dráhy zajistily zastavení rychlíků v zastávce Tábor – Čápův dvůr, která se nachází asi 10 minut pěšky od festivalového areálu. To se netýká Jižního expresu, u nějž není zastavení možné z technických důvodů. Vlaky budou zastavovat od čtvrtečního poledne až do pondělního dopoledne, přesné časy lze nalézt na idos.cz.

Pokud budou návštěvníci na festival přijíždět autem po dálnici D3, provoz by měl odpovídat situaci v předchozích letech. Na místě se pak mohou orientovat podle dopravního značení zřízeného festivalem. Organizátoři upozorňují, že v centru Tábora probíhají rekonstrukce některých komunikací, proto je potřeba při cestě do centra města počítat se zdržením, případně raději využít MHD.

Už ve čtvrtek odpoledne se pro nejvěrnější fanoušky zpřístupní stanové městečko, které večer oživí warm-up party. Festivalový areál se pak otevře v pátek ve 14:00. Vstupenky jsou v předprodeji do čtvrtka 12. července za 1600 Kč, na místě budou k dostání za 1700 Kč. Veškeré další informace včetně kompletního harmonogramu festivalu lze nalézt na www.mightysounds.cz.

*MIGHTY SOUNDS vol. 14*

  1. – 15. července 2018

Tábor, letiště Čápův dvůr

To nejlepší z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly

http://www.mightysounds.cz/
https://www.facebook.com/mightysounds
https://twitter.com/MightySounds
Aftermovie Mighty Sounds 2017: https://www.youtube.com/watch?v=m75Ca_pm0PM

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více