Agent Sasco aka Assassin (JA) poprvé v Praze!

Jamajský deejay a výrazný hlas současné scény Agent Sasco aka Assassin vystoupí 14. března v pražském Lucerna Music Baru na své už druhé tuzemské show. Představí svoje aktuální album, přičemž záda mu bude krýt francouzský top backing band Dub Akom.

 

Agent Sasco aka Assassin je uznávaným představitelem jamajského dancehallu. Vydal již tři alba, přičemž to nejnovější z roku 2016, Theory of Reggaetivity, mu přineslo opravdový celosvětový úspěch. Deska vyšla na labelu Germaica Digital a vedle zakladatele této značky Pioneara na ní najdete také produkci třeba od Shaggyho či od německých hitmakerů ze Silly Walks Discotheque.

Assassinova třetí nahrávka, která sice čerpá z kořenů reggae music, ale zároveň výtečně ukazuje pestrost celého žánru, se řadí mezi nejkvalitnější reggae alba posledních let. Však si také Agenta Sasca pozval na stage i Kendrick Lamar, a to do tracku The Blacker The Berry během svého vystoupení na loňském předávání cen Grammy.

Sasco strávil velkou část loňského roku na celosvětovém turné a v jeho rámci i u nás na Hip Hop Kempu. Nyní ho můžeme exkluzivně vidět i v Praze. Nálož hitů, bezchybná flow a neskutečně podmanivé charisma, to vše je zaručeno. 14. března v Lucerna Music Baru, živě za doprovodu francouzského backing bandu Dub Akom.


Czech support: COLECTIV ls. Selector Boldrik


Vstupenky jsou v prodeji za 350 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě 400 Kč.


Oficialní Facebook událost: https://www.facebook.com/events/354390934923651/
Ticket link: https://www.musicbar.cz/program/assassin-aka-agent-sasco-dub-akom-band-jam/


Videa:


http://www.agentsasco.com/
https://www.facebook.com/AssassinAgentSasco/


AGENT SASCO aka ASSASSIN (JA) & DUB AKOM BAND (FR)
14.
3. 2017, doors 20:00
Lucerna Music Bar, Praha

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více