Asian Dub Foundation v listopadu v Lucerna Music Baru

Po letním open-air vystoupení na Mighty Sounds zamíří britské legendy drum’n’bassu Asian Dub Foundation do klubu. 10. listopadu 2016 vystoupí v pražském Lucerna Music baru.

Asian Dub Foundation in Prague 2016
Asian Dub Foundation in Prague 2016

Britská taneční legenda mísící drum’n’bass, dub a další elektronické styly s tradičními prvky z východu, se vrací po úspěchu na festivalu Mighty Sounds do České republiky. Skupina, která se po více než dvaceti letech existence nepřestala vyvíjet, v roce 2015 vydala zatím poslední album More Signal More Noise. ADF představují kombinaci tvrdého junglového rytmu, dubových basových linek, industriálních zvuků a netradičních hudebních nástrojů. Navíc stále umí předvést strhující set plný osvědčených hitů i nejnovějších kousků. Tentokrát Asian Dub Foundation přijedou roztančit pražský Lucerna Music Bar. Jako speciální hosté vystoupí Mr. Cocoman, Dr. Kary a MessenJah se svým novým projektem Nevereš. Vstupenky lze zakoupit v předprodeji v síti GoOut.cz za 640,-. Více informací je k nalezení na webu Mighty Sounds.

Asian Dub Foundation logo
Asian Dub Foundation logo

asiandubfoundation.com
http://bit.ly/asiandubfoundationpraha2016
http://www.mightysounds.cz/
https://www.facebook.com/mightysounds
https://twitter.com/MightySounds


asian-dub-foundation
Asian Dub Foundation

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více