Bad Mannners (UK) opět v Praze!!!

A poprvé v Ostravě!

Harmonogram na zítřejší večer  v Rock café je zde:
19:30 doors
20:30 DiscoBalls
21:15 The Judge Dread Memorial
22:00 Bad Manners

Vstupenky budou k dostání i na místě! Na viděnou zítra!


Legenda 2 tone ska scény se vrací zpátky do Prahy!

21. 5. 2019 – Rock café, Praha, support: DiscoBalls, The Judge Dread Memorial (NL)

A poprvé v Ostravě!

23. 5. 2019 – BrickHouse DOV, suppoort: Skampararas (PL)


Po loňském beznadějně vyprodaném koncertu na Sedmičce na Strahově letos zamíří do většího Rock Café na Národní třídě. Charismatický frontman Buster Bloodvessel přijede předvést skáčko v londýnském stylu.

Když se Bad Manners v roce 1976 dali dohromady jako banda spolužáků z Londýna, ani pořádně neuměli hrát na svoje nástroje. Teď spolu už po čtyři dekády brázdí po světových klubech a nevypadá to, že by měli chuť zastavit. V 70. a 80. letech patřili společně s The Specials a Madness mezi krále ska nejen na anglické scéně.

Bad Manners se proslavili zejména hity jako “My Girl Lollipop”, “Lip Up Fatty”, “Special Brew” and “Ne-Ne-Na-Na-Na-Na-Nu-Nu”, ale desek vydali víc, než mají všichni členové kapely prstů na nohou. Známí jsou zejména svými energickými vystoupeními, která roztančí boky každého návštěvníka jejich koncertu.

Jako předkapela vystoupí Discoballs, jedna z mála velmi úspěšných českých ska kapel. Kromě domácí scény pravidelně vyráží hrát také za hranice naší malebné republiky. Celkem mají odehráno přes 500 koncertů, a navíc se mohou pyšnit nominací na cenách Anděl za nejlepší album roku 2008.

discoballs

The Judge Dread Memorial je počin inspirovaný kapelou Judge Dread ze 70. a 80. let, a jeho sympatickým skotačivým ska reggae. Hlavní představitel skupiny pod přezdívkou Flo pochází z Amsterdamu a po boku Bad Manners pojedou celou evropskou tour.

FB událost: http://www.facebook.com/events/1277041172472053/


Rock café – Vstupenky:

350,- + poplatky / v Rock Café Shop (út – pá 16-21, so 17-21), GoOut / 450,- na místě

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více