Colectiv má nové album

a bude ho křtít v klubu Tresor v Praze

Mám ! Debut ! První ! a Posel ! Dní !

Konečně tím spoustu ucelím.

Stalo se mi to, co se má stát každému interpretovi, zpěvákovi, kapele, producentovi, prostě všem kteří na sobě pracují. Dlouhá cesta… ano. Trvalo to přesně 8 let a za tu dobu se tohle album poskládalo do konečného výsledku.

Vydání je plánované na 23. 11. 2018 v klubu Tresor na Vinohradech, kde budeme křtít. Je to akce do které dáváme sílu i duši.

A budou i další koncerty k albu. Další zastávkou budou České Budějovice 15. 12. v klubu Slávie. Budějce, moje Jamajka je. Tady všechno začalo, rozchod s holkou a Colectiv byl na světě. (Hehe))

Na albu je 10 skladeb z produkce Coco Jammin, všechny riddimy a backing vokály dělal Adam Lančí. Je to jediný producent, který mohl můj debut poskládat, nahrát, zmixovat a poslat kompletně na mastering. Tímto se ti klaním, Adame. O ten zmíněný mastering se postaral Ondřej Žatkuljak z Rooftop studia, a to skvěle.

Všechny písně jsou od srdce a pravdivé, jsou z různých období a v každé jsou moje aktuální pocity. Určitě jich 8 znáte a 2 určitě ne. Jde o skladby DJ a Krásnej den a jsou to jediné, dá se říct, neznámé věci na albu. Společné dvě skladby jsou jen s F.I.L.em, první album by nemělo být nacpaný spoluprácema. To si počkejte na druhou desku  😉 Filip je moje dvojka, bez něho by spousta věcí nebyla. Díky, Brother, from another mother.

Tím dobrým i špatným, co k tomu vývoji patří, prošlo spousta lidí, kterým patří veliké díky a uznání, snad jsem všechny na coveru vyjmenoval. Pokud se tak nestalo, oni ví, že se mi to jen „vykouřilo“ z hlavy.

DĚKUJU VÁM VŠEM!

fb událost:  Colectiv křest alba / První a posel dní / Tresor club Praha

Album najdeš i na Spotify, iTunes a podobných médiích k poslechu.

A pokud si chceš album koupit jako CD a nebo USBkey, tak ho najdeš 23. 11. 2018 na colectiv.cz a nebo na křtu a následujících koncertech.

Mám i nový merchandise!

Všem fanouškům jsem moc vděčný za ty komentáře a zprávy, co mi chodí. Moc si toho vážím, jste můj posun sem. Děkuji vám z celého srdce.

Né, opravdu to není posle/dní.

váš Colectiv

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více