DUB CLUB #2 @ Fuchs2, Praha – 19. 4. 2019

Na Velký pátek 19. dubna dorazí do Prahy dubová legenda KING SHILOH SOUND SYSTEM. 18 let poté, co roztancovali klub Roxy, se vrací do Čech, aby zde vůbec poprvé zahráli na svém vlastním unikátním sound systému, doprovázeni keňskou zpěvačkou EMPRESS BLACK OMOLO.

 

 

KING SHILOH SOUND SYSTEM byl založen roku 1991 v Amsterodamu a od té doby neúnavně šíří mocné vibrace světem. Během let se stal jedním ze zcela klíčových sound systémů na evropské půdě, jehož jméno zná každý dubový nadšenec. Na domovském labelu KING SHILOH MAJESTIC MUSIC vydal od roku 1998 desítky desek, z nichž hodně získalo status kultovních nahrávek, které dodnes znějí napříč dubovými dances po celé planetě. V průběhu let zahrál KSSS na většině zásadních žánrových festivalů a eventů v Evropě a po celém světě. V minulém roce mj. položili základy etiopského ADDIS DUB CLUB, který poprvé otevřel své brány na začátku března tohoto roku.

EMPRESS BLACK OMOLO je mladá keňská zpěvačka a sing-jayka žijící v Holandsku. Během pár let působení na evropské reggae a dubové scéně si vydobyla pozici velmi ceněné a talentované umělkyně. Její vystoupení jsou známa svoji nespoutanou energií, ohněm, který plápolá napříč tanečním parketem. Po několika úspěšných singlech a EPs v roce 2016 vydala debutové album Roots & Dub, na kterém se vedle skladeb z dílny King Alpha nebo Blackboard Jungle objevuje i track Rise & Shine v produkci Shakk-Attack. Black Omolo přijíždí do ČR podruhé, a kdo zažil její vystoupení před 3 lety už dnes ví, že se jedná o nezapomenutelný zážitekdub clubTato akce je unikátní mimo jiné tím, že KING SHILOH soundsystem přijede pouze kvůli tomuto večeru a nemá žádnou další zastávku. Vše se odehraje v prostorách klubu FUCHS2 na ostrově Štvanice, kde se v lednu odehrál úspěšný Dub Club #1, který hostil Imperial Sound Army soundsystem z Italie a producenta a vokalistu Jah Free. Proto chcete-li poznat sílu dubu na autentickém sound systému, který příjíždí do ČR vůbec poprvé; slyšet King Shiloh produkci na jejich vlastním zvuku; nechat své tělo prostoupit mocnou basovou vibrací; pocítit ohnivou energii africké Empress; zúčastnit se dubové ceremonie; nebo si jen vychutnat poctivý dubový set odehraný ve stylu “boiler room” před nabušeným soundsystemem, neváhejte dorazit 19. 4. na Štvanici!


Záznam rozhovoru s Kubou a Martinem v Reggae klubu Radia 1od času 50:06

 


Dub Club Prague #2 / links:

DCP#2 FB EVENT https://www.facebook.com/events/249667505959108

KING SHILOH http://kingshiloh.com
KING SHILOH https://www.facebook.com/Kingshilohsoundsystem
KING SHILOH MUSIC LABEL https://soundcloud.com/kingshilohsoundsystem
KING SHILOH MUSIC LABEL https://www.facebook.com/kingshilohmusic

BLACK OMOLO https://www.facebook.com/Empress-Black-Omolo-1456262734598987
BLACK OMOLO https://soundcloud.com/black-omolo

DUB CLUB PRAGUE https://www.facebook.com/dubclubprague
DUB CLUB PRAGUE https://www.instagram.com/dub_club_prague/

FUCHS 2 (VENUE) https://www.facebook.com/fuchs2fuchs2


Předprodej:

https://goout.net/cs/parties/dub-club-prague-king-shiloh+black-omolo/thjae/+toptl/


Už v pátek 5. dubna můžete po 22. hodině slyšet hudbu i podrobnější informace o události v pořadu Reggae klub Radia 1 v Praze na frekvenci 91,9 FM, v Plzni na frekvenci 97,5 FM. Ve vašich telefonech a tabletech přes aplikaci Radio 1 nebo přes webové přehrávače Radio 1 a Radio Rastafari.

 

King Shiloh

 

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více