Největší středoevropský reggae festival Uprising startuje už příští pátek

Nejen fanoušci reggae jsou stále více nedočkaví. Už příští pátek 24. srpna se totiž na bratislavských Zlatých pieskoch uskuteční 11. ročník Uprising Festivalu s hvězdami jako Gentleman, Inner Circle, Julian Marley, Andrew Tosh, Bush Chemists, Johnny Osbourne, The Skatalites & Derrick Morgan, Mighty Diamonds nebo Million Stylez a k tomu ještě spoustou dalších hvězd spřáítelených stylů.
Po jubilejním minulém ročníku organizátoři nic nepodcenili a návštěvníkům nabídli line-up, který bez problémů obstojí i u toho nejnáročnějšího diváka. Nechybí pestré mezinárodní obsazení od USA přes Jamajku, Maltu až po Indonésii, zástupci všech žánrů od reggae, dancehallu a dubu až po hiphop a dnb, bohatý doprovodný program, ale návštěvníky potěší i změnami v areálu a festivalovou nabídkou jídel a nápojů.
Lokální slovenské i české barvy přijdou hájit např. populární raper Rest, Čis T, Vec a Škrupo i s jejich kapelou, reggae úderka Urban Robot s MessenJahem, Oldhuntou a Colectivem, potrhléhoí La3no, Akustika i Smola a Hrušky či Pokyman & Luki Fwd, kteří nás minulý týden úspěšně reprezentovali na Sziget festivalu.
Silné zastoupení mají letos na Uprisingu legendy reggae a ska, na pódiích se během dvou dní vystřídají taková zvučná jména jako Derrick Morgan společně s The Skatalites, Johnny Osbourne, Mighty Diamonds či Lee Scratch Perry & Mad Professor.
O program v pozdějších nočních hodinách se postarají hvězdy lámaných beatů – High Contrast s jeho novým projektem s živou kapelou, Dub Phizix & Strategy, Benny Page i náš DJ Kato a DJská dvojka Olis Bakulu & Slight, která si speciálně pro Uprising připravila i novou show s britským MC Jimmy Dangerem.
Velkou změnou pro tento ročník je pestřejší pivní nabídka – na výčepech bude tentokrát Zlatý Bažant a jeho ’73 a výběr určitě zkomplikuje i Beerport a jeho selekce čepovaných pivních speciálů  😉
Vyšší komfort pro stanující návštěvníky zajistí i větší plocha. Organizátoři letos totiž přidali nový kemp a pláže Zlatých pieskov budou opět na jeden víkend k dispozici pouze pro festivalové návštěvníky.
K dispozici jsou stále i dvoudenní vstupenky v síti Ticketportal, jednodenní a ZTP vstupenky budou v prodeji pouze na místě. Veškeré informace naleznete na sociálních sítích a domovské stránce festivalu www.uprising.sk.

VSTUPENKY
http://bit.ly/uprising2018-tickets
Uprising FESTIVAL
https://www.uprising.sk/
https://www.facebook.com/uprisingfestivalofficial/
http://instagram.com/uprising_festival

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více