GoodTown Reggae & Dub Festival Warm up session 3.12.2016

Na první prosincovou sobotu 3. 12. 2016 Mayapur pokojíček připravuje warm-up session netrpělivě očekávaného druhého ročníku reggae & dubového festivalu GoodTown.

Svojí aktuální show zde představí u nás již dobře etablovaná zpěvačka, deejayka a aktivistka Soom T, která ohromila velmi energickou show právě na letošním GoodTownu. Originálně vybranou selekcí dubu, digital reggae, rootstepu a dubstepu ji podpoří stálice domácí scény United Forces of Dub, dále Fyah Sound s MC Barabbou, Kattygyal Kenta a zasostávat rozhodně nebudou ani Subdega se skvělým MC Turnerem a Prag:Matics crew spolu s Papa Rastym aka Levelionem. Připravte se tedy na jedinečnou konferenci DJs & MCs (resp. DJs & selectors).

Soom T má za sebou velmi plodnou kariéru zahrnující spolupráce s takovými jmény jako The Orb, Asian Dub Foundation, Mungos Hi-Fi nebo Jahtari. S kořeny v soundsystémové scéně se nebojí ani reggae, ani trip-hopu, ani rapu či jiných odnoží včetně elektra a techna. Prioritou je pro ní hlavně rozšiřovat poselství o tolerantní, svobodné a spravedlivější společnosti, o níž se zasazuje i ve své každodenní praxi v nejrůznějších komunitních organizacích.
Výjimkou nebude ani tato akce, jejíž výtěžek poputuje na podporu Refugee Community Kitchen – sdružení, které se podílí na organizaci vaření jídla pro uprchlíky na jejich cestě za lepším životem.

Jak již vyplývá z úvodu, v příštím roce se opět setkáme na GoodTown Festu, tentokráte na atraktivnějším místě, ve dnech 1. – 5. června 2017. Stejně jako na prvním ročníku budete mít možnost zažít vystoupení současné roots & culture špičky spolu s multižánrovými odbočkami do dubstepu, jungle, tropicalu, afrobeatu a dalších příbuzných žánrů. Na reggae.cz vás budeme včas informovat!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více