MO’FIRE FESTIVAL – 16. – 17. 6. 2017

Mo’fire festival 2017, 16. – 17. 6. 2017, Cvikov – Areál kynologického klubu

V druhé polovině června pro vás Mo’fire crew nachystala událost, která v širokém okolí nemá obdoby. I přesto, že se letos akce odklání od dubnového termínu filipo-jakubské noci (Mo’fire witches), její schéma je zachované.

Těšit se tak můžete na nabitý line up celkem na třech stageích, na kterých zazní, reggae, dancehall, dub, digital, ale i raggajungle, electro, breakbeat, drum and bass, nebo psytrance. Třešničkou na dortu je pro návštěvníky sobotní blok vystoupení MCs nejen z Čech, ale i Slovenska (MC Ryhha), Polska (MC Mikael) a Keni (Fyah Son Bantu).

V průběhu festivalu vystoupí jak legendy české reggae scény (Peeni Walli, Suppafly, United forces of dub, Salix, Zaggamuffin), tak současné stálice a v neposlední řadě i mladá krev, která si zaslouží velkou pozornost.

Oproti předešlým ročníkům se letos dočkáte i zajímavějšího vizuálu festivalu, který jen podtrhne úchvatné okolí malebného prostředí lužicko-horského podhůří. Mo’fire… svátek ohně již brzy ve vašich srdcích…

Facebook event

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více