ROCK FOR CHURCHiLL 2017 – 25. – 26. 8. 2017

Závěrečný prázdninový víkend se můžete už tradičně těšit na poslední velkou akci léta – festival Rock for Churchill. Ten proběhne 25. a 26. srpna v městečku Vroutek, jenž leží na půli cesty mezi Prahou a Karlovými Vary. Rock for Churchill se v posledních letech těší stále větší oblibě u hudebních fans, kteří kromě pestré dramaturgie oceňují vyhlášenou pohodovou atmosféru a kouzlo přírodního areálu Myslivna. Tento rok poprvé proběhne program festivalu na třech pódiích.

 

Do Vroutku letos přijedou Irie Révoltés, kteří končí svou bohatou kariéru, reprezentant Marley klanu Ky-Mani Marley, švédské indie-popové trio Peter Bjorn and John anebo belgičtí rockeři Triggerfinger. Z českých kapel vystoupí ve Vroutku exkluzivně Gaia Mesiah, dále J.A.R., Tata Bojs, Priessnitz, Mydy Rabycad, Skyline a další. DJ stage má letos pravděpodobně nejsilnější program v historii festivalu. V tanečním šapitó svoje sety představí Roni Size, DJ Zinc, Dub Phizix & Strategy, Cosmic Boys, InsideInfo, Rico Tubbs a další. Letos se na festivalu poprvé představí Red Bull Tour Bus a jako třetí scéna doplní už tak nadupaný program. Na autobusovém pódiu vystoupí PSH, Kapitán Demo, Prago Union, Paulie Garand & Idea anebo Hentai Corporation.

 

Dvoudenní vstupenky jsou v předprodeji za 1000 Kč (+ poplatky). Info o předprodejních místech najdete na festivalovém webu www.rfch.cz. V prodeji jsou také jednodenní vstupenky za 700 Kč (+ poplatky). Poslední tři ročníky festivalu byly vyprodané, pokud se na Rock for Churchill chystáte, doporučujeme pořídit vstupenky včas.

25.– 26. 8. 2017

Vroutek, areál Myslivna


Vstupenky https://www.rfch.cz/vstupenky/

FB událost https://www.facebook.com/events/1160945253947771/

RFCH 2016 aftermovie https://www.youtube.com/watch?v=PZXwyQmJfmE
RFCH 2016 aftermovie https://www.youtube.com/watch?v=PZXwyQmJfmE

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více