Prázdniny zakončíme v sobotu na Muffinu!

Již tradičně nás čeká o posledním prázdninovém víkendu skvělá párty a domácí atmosféra v kempu Mláka u Třeboně. Letošní druhý díl Muffinu představí na reggae.cz stage francouzského velvyslance Dub poetry Jo Corbeau, kterému bude krýt záda kdo jiný, než Selector Boldrik. Na jejich show se můžeme těšit od 21:00 hodin. Neméně skvělý bude od 19:00 Suppafly, kterého vystřídá DJ Scarface. Všem muffinářům se od 22:00 hodin poprvé předvede formace Vůdůkrů, kterou jsme vám na reggae.cz již představili v našem prvním video rozhovoru.

Z Budějic a Jindřichova Hradce dorazí jihočeské stars Colectiv a F.I.L. Colectiva se nám nedávno podařilo zastihnout během natáčení jeho nejnovějšího klipu. Na interview se můžete podívat zde.

O závěrečnou show letošního druhého vydání Muffin Open Air Festivalu se postará taková ta muffinovská klasika v podání svaté trojice Cocoman, MessenJah a Dr.Kary za zády s Wildou Pandou. (to bude asi i nějáký Nevereš, co? 😀 )

Takže v sobotu se vidíme na Muffinu!

Fb událost: https://www.facebook.com/events/2310130775878649

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více