Pull Up Unity pokřtí své album Stále v hre

ve Futurum Music Baru v sobotu 8. 12. 2018

Dancehallové seskupení Pull Up Unity ve složení Yanman, Junior Smile a DJ Herby je na ose Trenčín – Praha typickým příkladem fungující česko – slovenské spolupráce. Pull Up Unity pokřtí své nedávno vydané album Stále v hre.v pražském klubu Futurum Music Bar na Smíchově v sobotu 8. 12. 2018. V pořadí jejich druhé studiové album je žánrově dost specifické, ale zároveň i hudebně pestré. Základem pro Pull Up Unity zůstává stále dancehall, ale nechybí mu ani přesah do jiných hudebních žánrů jako je afrobeat, reggae či EDM. Pull Up Unity natočili album v rodné slovenštině s výjimkou několika spoluprácí. Na albu můžeme slyšet také řadu hostů z domácí i zahraniční scény: Cocoman či Pokyman (Medial Banana), Bad Boyz (Mickey Dreadalist známý též z Urban Robot a Old Hunta), Mr. Roll, Colectiv, slovenská zpěvačka Bashy B nebo ruská spojka MC Steppa Style. Na křtu se objeví mnoho hostů, které plánují kluci zveřejňovat postupně, ale už nyní můžeme s určitostí říci, že to bude velká show!

Update: Prvým hosťom, ktorý sa objaví na našom krste je Cocoman! Naším ďalším hosťom, ktorého vám predstavíme je náš veľmi blízky človek Oldhunta z partie Bad Boyz!

 

 

Kontakt:
Mail – pullupunity@gmail.com
Facebook – https://www.facebook.com/pullupunity
Instagram – https://www.instagram.com/pullupunity
fb událost – https://www.facebook.com/events/278870009633532

Album si můžete poslechnout online na youtube:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLDYv2Q3-G238waw-e5lo_BPlH9hU0QWNX

a nebo koupit třeba zde:
https://store.cdbaby.com/cd/pullupunity

Klipy:

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více