Reggae superstar Alborosie přijde na jaře na Slovensko oslavit 25. výročí své kariéry

Fanoušky reggae čeká na jaře velká událost. Kulturise, pořadatelská agentura festivalu Uprising, do Bratislavy uvede světovou reggae superstar a headlinera dvou ročníků oblíbeného festivalu. 25 let své bohaté kariéry přijde se Slovenským publikem oslavit Alborosie.

Zpěvák, skladatel, producent a multi-instrumentalista Alberto D’Asco známý jako Alborosie má aktuálně venku úspěšné album Unbreakable, na kterém spolupracoval s legendární kapelou Boba Marleyho, The Wailers. Album obsahuje 14 roots-rock-reggae skladeb s tradičním přístupem, avšak moderním zvukem, jaký slyšet hned v titulní skladbě „The Unforgiven“, která je cover verzí známého hitu od Metallicy. Další zajímavou spoluprací z nového alba je i „Contradiction“, na kterou přizval stoupající jamajskou hvězdu jménem Chronixx. Kromě nejnovějších skladeb se fanoušci mohou těšit i na jeho nejúspěšnější hity jako Kingston Town, Herbalist, Police, Poser či Rock The Dancehall.

Rodák z Itálie, který už léta žije na Jamajce, řekl, že Slovensko nesmí chybět v zastávkách jeho velké evropské tour a tak se i stalo. Alborosie & Shengen Clan přijdou do Bratislavy, kde 27. března 2019 v Ateliéru Babylon odehrají první klubový koncert u nás.
Zkraťte si čekání na dvanáctý ročník festivalu Uprising tímto exkluzivním reggae koncertem!


fb událost: https://www.facebook.com/events/411733972699843/

Více info: https://www.facebook.com/kulturise
Vstupenky: http://bit.ly/alborosie-sk-2019

P.S. a do Prahy přijede taky  😉

Alborosie

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více