Right News Music Garden 2018

family reggae festival

Right News Music Garden, open-air festival věnovaný reggae hudbě, se letos koná již devátým rokem, a sice 10. až 11. srpna 2018 v Louňovicích pod Blaníkem. Dějištěm festivalu je zahrada renesančního zámku, Louňovice č. p. 1. Předešlé tři ročníky již zahrnovaly páteční DUBový večer – hustě zahřívací kolo pro všechny, kdo se v pátek utrhnou z práce. Povedlo se, a proto i letos přijeďte už v pátek!

Program                                                                                                           

Letošní line-up je opět sestavený z českých reggae kapel (sobota), DJs a systémů (pátek); novinkou jsou zahraniční hosté.

V pátek 10. 8. 2018, kdy se hlavní stage rozjíždí již ve 14 hodin, zahraje například Dasha Fyah, Jakub Johánek, Steppan and DJ Teamatique in dub, CARTON PÂTE & FEATHER BOX (looper z Belgie), Ras Ikel, Lioness Iva, Šaman & Máťa a samozřejmě Radio Rastafari DJs.

V sobotu 11. 08. 2018, to budou na hlavním podiu AneboAfro, Ganjaband Ivana Štráfka, polští DUBRISING, Slow Motion (boční projekt Antonie Nyass z Yellow Sisters) & Rising Spirits.

Doprovodný program                                                                           

Na místě bude čajovna „U zaručených zpráv“, která kromě čajů bude nabízet také kávu a drobné občerstvení k čaji a kávě a současně poslouží jako infostánek Right News. Stejně jako vloni zde bude možné podpořit festival zakoupením originální čajové keramiky Tomáše Jambora, autorských tisků a plakátů od Koudelky, BIO konopné a propolisové masti atp.

Kromě této podpory proběhne i letos dražba originál obrazu od Koudelky, jehož reprodukce bude ještě před festivalem zveřejněna na webu http://rightnews.cz/musicgarden.

Novinkou je loutkové divadlo pro děti v podání Rodinného divadla.

Dále, po loňském úspěchu bude probíhat na nádvoří „Roztančený bazárek“ doplněný vtipnou módní přehlídkou jako vloni, z níž výtěžek poputuje na podporu festivalu.

Parkování a kemp                                                                                           

Parkování je zdarma před zámkem nebo jinde v obci. Kempování je zdarma u koupaliště. Koupaliště – přírodní a krásně čisté, napájené řekou Blanicí – je vzdálené asi 5 minut chůze od zahrady zámku; povedou k němu šipky/fáborky. Louňovice opravdu leží přímo pod Blaníkem – ideální program na dopolední výlet.

Celý areál je bezbariérový.

right news music garden

Vstupné

280,- / předprodej
200,- / předprodej (sobota)
150,- / předprodej (pátek)
380,- na místě
Pátek na místě 200,-
Sobota na místě 250,-
Děti do 15 let zdarma.
ZTP 50 % sleva + asistent zdarma.

Předprodej lze zajistit na webu festivalu.

http://rightnews.cz/musicgarden/

fb událost: https://www.facebook.com/events/198928570894666/


Nejčerstvější novinky o festivalu se dozvíte z vysílání Reggae klubu Radia 1 v pátek 27. července od 22:00 hodin!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Více